Oglądalność poszczególnych odcinków nie raz przekraczała miliony wyświetleń, łącznie kanał mógł pochwalić się naprawdę  imponującym wynikiem 250 milionów odsłon. W każdym z odcinków (10-15 minut) dzieci biorą udział w fantastycznych przygodach. Postawione przez prokuraturę z Arizony zarzuty wobec kobiety, która była adopcyjną matką dzieci, zawierają między innymi: zamykanie w schowku na kilka dni bez wody i jedzenia, głodzenie oraz traktowanie gazem pieprzowym dzieci, które nie były posłuszne w roli małych aktorów. 

Policja aresztowała 48-letnią Machelle Hackney oraz jej dwóch biologicznych synów. Kobiecie postawiono dwa zarzuty molestowania, pięć zaniedbania, pięć nielegalnego uwięzienia i siedem maltretowania, łącznie 19 zarzutów! Wraz z nią do aresztu powędrowało dwóch jej biologicznych synów. Ryan i Logan zostali oskarżeni o zatajenie wiedzy o maltretowaniu dzieci. 

Logo kanału, Fot. YouTube

Policja zainteresowała się sprawą po tym jak biologiczna córka Machelle, imieniem Megan, skontaktowała się z władzami 13 marca. Doniosła ze szczegółami o sposobie traktowania adoptowanych dzieci przez matkę. Policja przyjechała na miejsce, zastało tam niedożywione i blade dzieci, z czego jedno z nich schowane w schowku, która posiadała zamek, była jednak otwarta. Odnalezione dzieci miały prosić o jedzenie i picie.