Głosuj na 7 nowych cudów Polski!

Rusza kolejna edycja wakacyjnego plebiscytu „7 nowych cudów Polski” organizowanego przez miesięcznik National Geographic Traveler. O wyjątkowe wyróżnienie powalczy 16 niezwykłych miejsc w naszym kraju. Głosowanie online potrwa do 22 września. Na głosujących czekają atrakcyjne nagrody.

– Często marzymy o zagranicznych i egzotycznych podróżach, nie zdając sobie sprawy z tego, jak wspaniałe miejsca są tuż obok nas. Nasza Travelerowa ekipa przez cały rok podróżuje po Polsce w poszukiwaniu tajemniczych i ciekawych zakątków, tych nowo powstałych oraz takich, w które tchnięto drugie życie. W piątej edycji konkursu „7 nowych cudów Polski” nominowaliśmy 16 magicznych miejsc. Jednak to Wy zdecydujecie, które z nich zasługują na miano nowego cudu. Do głosowania zatem! Wspólnie udowodnimy, że Polska jest najfajniejsza! – mówi Martyna Wojciechowska, redaktor naczelna Travelera.

Głosowanie online trwa od 19 czerwca do 22 września przez stronę: www.7cudow.national-geographic.pl

Każdy, kto odda głos w plebiscycie i uzasadni swój wybór, ma szansę zdobyć nagrody:

2 x nowy crossover Fiat 500X na tydzień z pełnym bakiem paliwa

50 x książka Martyny Wojciechowskiej „Automaniaczka” z autografem

Wyniki zostaną opublikowane na łamach listopadowego numeru National Geographic Traveler, który ukaże się 23 października.

Sponsorem konkursu jest marka FIAT, a partnerem Polska Organizacja Turystyczna. Patronat medialny obejmują Gazeta.pl oraz Radio Złote Przeboje.

Z okazji rozpoczęcia nowej edycji plebiscytu, redakcja Travelera przygotowała niespodziankę dla Czytelników – numer specjalny „Cuda Polski”. To przewodnik po 28 najpiękniejszych zakątkach kraju, które zostały nagrodzone w konkursie w poprzednich latach, m.in.: Off Piotrkowskiej, Zakrzówku, Dolinkach Krakowskich, Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu czy Pałacu w Kozłówce. Wydanie jest dostępne w kioskach od czerwca.

Więcej:podróże