Gra The Lord of The Rings Online™ będzie darmowa

Od 10 września 2010 zostanie wprowadzony nowy, innowacyjny sposób naliczania opłat, pozwalający graczom pobierać grę i grać za darmo, kupować rozszerzenia, dodatkowe questy, przedmioty i usługi z poziomu nowego sklepu LOTRO.

Kontynuując uwieńczoną nagrodami fabułę, LOTRO otwiera przed graczami możliwość wzięcia udziału we wspaniałej przygodzie odbywającej się w ogromnym świecie Śródziemia, ożywionym za pomocą najnowocześniejszych grafik i grywalności oraz bogatego zestawu funkcji dotychczas dostępnych jedynie w drogich, wymagających abonamentu grach online.

„Nasz program testowania wersji beta gry LOTRO okazał się ogromnym sukcesem,  pragniemy podziękować wszystkim graczom, którzy pracowali razem z nami nad jej ostateczną wersją” – powiedziała Kate Paiz, Executive Producer LOTRO z firmy Turbine. „Nasz unikalny model naliczania opłat zrewolucjonizował branżę. Już we wrześniu gracze będą mogli zdecydować w jaki sposób pragną płacić za tę jedną z najlepszych gier online na świecie. Już nie możemy się doczekać powitania milionów nowych graczy w świecie Śródziemia!”

LOTRO zaoferuje graczom nieskończone możliwości!

Darmowy oznacza Darmowy! – Gracze będą mogli pobrać LOTRO ze strony www.lotro.com i dołączyć do milionów innych poszukiwaczy przygód eksplorujących ten najbardziej rozbudowany i najwierniej odtworzony świat Śródziemia, biorąc udział w epickiej, wielokrotnie nagradzanej historii LOTRO. Będzie to możliwe za darmo aż do 50 poziomu.Odwiedź nowy sklep LOTRO! –  Sklep LOTRO jest wypełniony po brzegi tysiącami różnorakich przedmiotów, jak również dodatkami do gry, płatnymi artefaktami, nowymi slotami na kolejne postaci, eliksirami, opcjami zmiany wyglądu bohaterów i wieloma innymi! Sklep LOTRO jest doskonale zintegrowany z grą i pozwala graczom na identyfikowanie nowych, ekscytujących sposobów udoskonalenia oraz dostosowania swojego doświadczenia za pomocą punktów, które będą mogli kupić w sklepie lub uzyskać wykonując kolejne zadania.Zostań VIP’em LOTRO! – Gracze, którzy zostaną VIP’ami LOTRO otrzymają nieograniczony dostęp do wszystkich płatnych artefaktów, priorytetowy dostęp do serwera, 5 slotów na swoje postaci, wspólne konto dla postaci w banku gry oraz miesięczny przydział punktów do wydania w nowym sklepie LOTRO.