Jak internet zmienia telewizję? [AUDYCJA]

Zapraszamy do słuchania naszej audycji “Człowiek 2.0” na antenie TOK FM! W najbliższą sobotę, 20 lipca po godz. 20 będziemy rozmawiać telewizyjnej rewolucji

„Na naszych oczach wywraca się porządek telewizyjnego biznesu, który ukształtował się w latach 40. ubiegłego stulecia i w niemal niezmienionej formie dotrwał do XXI w.” – piszemy w artykule „Koniec telewizji, jaką znamy” w „Focusie” 7/2013.

Głównym sprawcą rewolucji jest szerokopasmowy internet. Jak wygląda rynek internetowych usług wideo? Czy treści dostępne w sieci są bardziej, czy mniej wartościowe niż te w klasycznej telewizji? I jak zmieniają się np. seriale pod wpływem nowego medium? 

Jan Stradowski, szef działu nauki “Focusa” zaprasza do studia TOK FM specjalistów od nauki, technologii i nowych trendów, by dyskutować z nimi o tym, jak wygląda dziś nowa wersja Homo sapiens i dokąd zmierzają zmiany cywilizacyjne.  

W najbliższą sobotę po godz. 20 w audycji “Człowiek 2.0” jego gośćmi będą Kamil Śmiałkowski, redaktor naczelny portalu Hatak.pl i Krzysztof Zieliński, ekspert od wideo i reklamy w internecie z Gemiusa. 

Polecamy nasze artykuły:

* „Telespołeczność”   

* „Mózg przeładowany”   

* „Duchy i hologramy”    

Audycji można było posłuchać 20 lipca po godz. 20. Teraz jest dostępna jako podcast w formacie MP3. Pobierz podcast.

Więcej:technika