Jak kupić meble przez Internet? Zacznij od sprawdzonej firmy

Kupowanie mebli przez Internet to spore wyzwanie. Musimy wybrać odpowiedni sklep, który oferuje szeroki asortyment, ale też nie mniej ważna jest szybka wysyłka i pewność, że dostaniemy faktycznie to, co zamówiliśmy i w jednym kawałku. O ile nie są to meble do samodzielnego złożenia. Taką gwarancję dają nam zakupy w firmie Beliani.
Jak kupić meble przez Internet? Zacznij od sprawdzonej firmy

Beliani to sklep internetowy z meblami, jakiego potrzebujemy

Regał okrągły rattanowy 3 półki naturalny TUVALU II

Jeśli kiedykolwiek mieliście okazję kupować meble przez Internet to zapewne wiecie, że to potrafi być sporym wyzwaniem. Jakie elementy powinien zawierać dobry, internetowy sklep meblowy?

W pierwszej kolejności na pewno trzeba wskazać zdjęcia. Fotografie samego produktu z każdej strony, w wysokiej rozdzielczości, z możliwością powiększenia, zbliżenia na detale oraz do tego ujęcia pokazujące przedmiot obok innych mebli. Nie mniej ważny jest opis, zawierający główne informacje o produkcie, wymiary oraz dane o tym, z jakich materiałów przedmiot jest wykonany. Wydaje się to oczywiste, ale nie zawsze mamy dostęp do takich informacji. A w końcu kupujemy przedmiot użytkowy, w przypadku którego im więcej danych dostaniemy, tym łatwiej będzie nam się na niego zdecydować.

Toaletka 4 szuflady lustro LED ze stołkiem biało-czarna SOYE

W przypadku Beliani mamy podane… wszystko. Dosłownie. Zdjęcia w różnych wariantach, a jeśli są na nich widoczne inne przedmioty dostępne w sklepie, wystarczy w nie kliknąć, aby zobaczyć ofertę. Dokładne opisy, kolory do wyboru, wymiary, masa dodatkowych informacji, łącznie z tym, jakie elementy znajdują się w zestawie i w jaki sposób jest zapakowany. Do tego łatwy wybór kolorów, informacje o ewentualnym zwrocie oraz czasie dostawy.

Szczególnie ten ostatni element jest bardzo ważny, a wiem co mówię, bo ostatnio czekałem prawie cztery tygodnie na dostawę kanapy. Nie polecam. W przypadku Beliani czas dostawy jest zazwyczaj krótki i wynosi kilka dni, sam sklep działa w aż 18 krajach Europy a produkty są objęte nawet 5-letnią gwarancją.

Co ważne, dostawa na terenie całej Polski jest bezpłatna. Wybierając dodatkową opcję Premium za 99 zł, produkty ważące powyżej 30 kg są dostarczane do pierwszego pomieszczenia w mieszkaniu, a jeśli są to meble niewymagające złożenia, mogą zostać rozpakowane, a dostawca wyrzuci opakowanie do wskazanego śmietnika.

Szeroki asortyment to duży atut zakupów w Beliani

Łóżko welurowe 140 x 200 cm różowe CHALEIX

Atutem niektórych sklepów meblowych, co czasem bywa też ich przekleństwem, jest duży wybór mebli z różnych kategorii. Ma to swoje zalety, bo łatwo możemy wybrać produkty pasujące do siebie wizualnie, funkcjonalnie, ale też możemy kupić wszystko za jednym razem, z jedną dostawą, oszczędzając przy tym czas i pieniądze.

Bywa to problematyczne, jeśli sklep nie ma dobrze zaprojektowanej strony internetowej. Wybór może i jest duży, ale znalezienie interesującego nas mebla potrafi zniechęcić. W przypadku Beliani dostajemy bardzo intuicyjną stronę internetową, z jasnym podziałek kategorii, w których każdy powinien się łatwo odnaleźć.

Dywan bawełniany 160 x 230 cm beżowy CORUM

A co znajdziemy w ofercie Beliani? W zasadzie to… wszystko? Od mebli ogrodowych, przez sofy i łóżka, krzesła, fotele, stoły, szafki, szafy i komody, pufy, stołki, dywany, oświetlenie akcesoria drobne, na wannach kończąc. A to tylko bardzo ogólny zarys oferty, w której obecnie znajduje się ponad 100 tys. produktów.

Jeśli więc masz w planach zakup mebli, a nie jesteś fanem wielogodzinnych wycieczek po sklepach meblowych, warto skorzystać z dobrego sklepu online. Beliani jest miejscem, które z czystym sumieniem możemy polecić, a kupując z nami, możesz zrobić to taniej. Wystarczy wykorzystać kod FOCUS23BEL, aby otrzymać 10% rabatu na cały asortyment sklepu.

Lokowanie produktu: Beliani