Jak połączyć funkcjonalność z dobrym stylem?

Odpowiednie obuwie to absolutna podstawa podczas wędrówek w terenie, nie wspominając już o wspinaczce i trekkingu w trudnym terenie. Kwestia odpowiednich butów nie dotyczy jednak tylko profesjonalnych wspinaczy i podróżników.
Jak połączyć funkcjonalność z dobrym stylem?

Każdy kto pokonuje większe odległości, bez względu czy w mieście czy na szlakach, powinien zadbać o to, co ma na nogach. Buty powinny być dostosowane do pogody, a jak wiemy, polska aura nie rozpieszcza. 

To nie znaczy jednak, że komfort nie idzie w parze ze stylem. Jack Wolfskin wie, jak je połączyć. Jak to możliwe? Producent wykorzystuje nowoczesne materiały o niezwykłych właściwościach, dzięki którym buty sprawdzają się w trudnych warunkach i po prostu dobrze wyglądają. 

Wolfskin prezentuje trzy rodzaje butów typu sneaker: wysokie, średnie i niskie.  Buty niskie, służą do codziennych aktywności outdoorowych czy spacerów. Buty z cholewką o średniej wysokości zapewniają lepsze oparcie i ocieplenie, kiedy zrobi się chłodniej. Model wysoki, sięgający za kostkę to but o outdoorowym charakterze wyróżniający się dobrym usztywnieniem stopy.

Typową cechą nowej linii butów do rekreacji VANCOUVER jest cholewka z melanżowej tkaniny ze stabilizującymi wstawkami ze skóry welurowej. Sprawdzona, nieprzemakalna i oddychająca membrana TEXAPORE chroni przed listopadowym deszczem, a lekko amortyzująca podeszwa zapewnia niezawodną przyczepność, nawet kiedy jest wilgotno i ślisko.

Od teraz pogoda nie jest wymówką! Ten produkt sprawdza się o każdej porze roku, więc polecamy go wszystkim, którzy stawiają na outdoorową funkcjonalność ale i modny wygląd.

Więcej:odzieżstyl