Jeszcze tylko dziś możesz wziąć udział w konkursie ”Rozwój w obiektywie 2017”!

Dobiega końca 3. edycja konkursu fotograficznego organizowanego przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych „Rozwój w obiektywie 2017”. W tym roku czekaliśmy na zdjęcia, które przybliżą tematykę demokracji, praw człowieka, edukacji, czy wpływu człowieka na środowisko naturalne w krajach rozwijających się i przechodzących transformację ustrojową.

Celem konkursu jest zwiększenie zainteresowania społeczeństwa polskiego problemami i wyzwaniami rozwoju na świecie. Konkurs ma również poszerzyć świadomość społeczną na temat Celów Zrównoważonego Rozwoju oraz uwrażliwić na problemy rozwoju globalnego i pomóc zrozumieć ich złożoność.

Prace konkursowe są przyjmowane za pośrednictwem strony www.konkursmsz.national-geographic.pl w trzech kategoriach tematycznych:

  • Demokracja i prawa człowieka w rozwoju,
  • Edukacja i przedsiębiorczość kluczem do lepszego życia,
  • Wpływ człowieka na środowisko naturalne.

Każdy uczestnik może przesłać do pięciu fotografii w każdej kategorii. Szczegółowe informacje o sposobie zgłaszania zdjęć znajdują się w regulaminie konkursu dostępnym na  stronie www.konkursmsz.national-geographic.pl

Spośród nadesłanych zdjęć jury konkursu, w składzie Agnieszka Franus, Iwona El Tanbouli Jabłońska, Marcin Zaborowski,  Joanna Stachyra, Monika Karpuk-Szondi oraz Janina Moryc, wybierze zwycięzców i przyzna nagrody pieniężne:

  • Grand Prix w wysokości 5 tys. zł, 
  • Pierwsze miejsce w wysokości 3 tys.  zł  w każdej z trzech kategorii tematycznych,
  • Dwa wyróżnienia w wysokości  1,5 tys. zł w każdej z trzech kategorii tematycznych.

 

Na zgłoszenia czekamy jeszcze dzisiaj do 16.00 na www.konkursmsz.national-geographic.pl.

 Poprzedni artyku