Jeszcze tylko miesiąc “Opowieści stypendialnych”

Jeszcze tylko przez miesiąc stypendyści programów z całej Polski mogą nadsyłać swoje zgłoszenia.

Zadaniem uczestników Konkursu jest podzielenie się historiami, doświadczeniami  i wspomnieniami z bycia stypendystą, pokazanie tego, jakie możliwości dało im stypendium  i jak je wykorzystali. Historia może być bardzo prosta – np. o tym, że dzięki stypendium możliwe było rozpoczęcie studiów w większym mieście. Prace konkursowe mogą też opowiadać o pasji lub talencie który rozwinął się dzięki wsparciu stypendialnemu.

Swoją stypendialną opowieść można stworzyć pisząc felieton, kręcąc filmik, robiąc zdjęcia, prowadząc blog lub fotoblog.

Wiele osób wyjeżdżając na stypendium zagraniczne zaczyna prowadzić bloga dla swoich znajomych i rodziny, którego teraz mogą zgłosić się do Konkursu.

Prace finalistów Konkursu „Moje Stypendium – Opowieści Stypendialne” zostaną zaprezentowane na portalu www.mojestypendium.pl, gdzie Internauci w głosowaniu wybiorą ich zdaniem najlepsze. Na zwycięzców czekają tablety multimedialne i inne nagrody rzeczowe.

Zgłoszenia konkursowe można przesyłać do 10 września 2012 r.

Konkurs jest adresowany do byłych i obecnych stypendystów, krajowych i zagranicznych programów stypendialnych. Do Konkursu można nadsyłać prace indywidualnie lub zespołowo (max. 3 osoby w zespole).

Organizatorami Konkursu są Fundacja Orange i Fundacja Dobra Sieć.

Więcej informacji na temat Konkursu znajduje się na stronie www.mojestypendium.pl lub pod adresem [email protected].