Już w listopadzie Queens of Life – Królowe Życia!

Odkryj piękno, które od zawsze jest w Tobie. Dołącz do grona kobiet silnych, niezależnych i świadomych swojej roli w życiu. Największe i Najważniejsze spotkanie dla kobiet odbędzie się w dniach 20-21 listopada w Warszawie.

Współczesna kobieta idąc przez życie musi stawić czoła wielu przeciwnościom i wziąć na swe barki nie lada wyzwania. Bycie matką, żoną, przyjaciółką, dbającą o dom – to szalenie ważna podstawa. Dziś kobiety to również niezwykle skuteczne szefowe, świetnie zorganizowane menadżerki, niezwykłe artystki, liderki, które codziennie zmieniają świat. Nadszedł czas, by kobiety same decydowały o tym, jakie role chcą pełnić w życiu!

Królowe Życia, to próba przejścia przez wiele ról w jakie wciela się kobieta w codziennym życiu. 

Dlaczego warto wziąć udział w Queens of Life?

  • Pragniesz bezpieczeństwa i chcesz sama decydować o sobie, swojej karierze i finansach.
  • Oczekujesz od życia tego, co najlepsze chcąc w końcu wykorzystywać wszystkie pojawiające się okazje.
  • Chcesz by Twój związek wzrastał i dawał Ci prawdziwą radość. Być może, chodzi o to by facet zrozumiał w końcu to co do niego mówisz. To jest możliwe!
  • Potrzebujesz konkretnych rad i wskazówek, jak w końcu wykorzystać swoje talenty i realizować się w życiu. Być może po prostu pragniesz je odkryć.
  • Jest w Tobie coś niesamowitego – siła, której nie zrozumie żaden facet. Ta, która pozwoliła Ci pokonać wiele przeciwności losu. Naucz się wykorzystywać ją, by realizować swoje marzenia!

Zgłębimy 5 głównych obszarów życia, w których realizujesz swoje role:

  • Niezależność Finansowa i Kariera

Byś poznała sposoby na stworzenie swojej niezależności życiowej, nie tylko w kontekście finansów. Twoja kariera wcale nie musi być walką, ale twórczym procesem wzrastania. Przekonasz się jak to zrobić.

  • Zdrowie

Bo mamy je jedno i jest fundamentem dającym bezpieczeństwo Tobie i całej Twojej rodzinie. Istnieje wiele możliwości, by utrzymać je w najlepszym, doskonałym stanie.

  • Relacje i Związki

Ponieważ bez nich życie jest pozbawione sensu. Prawdziwa miłość zdarza się nie tylko w filmach. Istnieje wiele sposobów na to jak rozwijać swój związek, by wzrastał i dawał Ci poczucie szczęścia.

  • Marka Osobista i Twórczość

Kobieta to Ty – najważniejsza osoba w Twoim życiu. To jaką jesteś marką determinuje rezultaty jakie osiągasz w życiu. Naucz się jak kreować swoje piękno, talenty i atuty jakie posiadasz.

  • Spełnienie i Przekraczanie Granic

Prawdziwe piękno zaczyna się w Tobie. Spełnienie i satysfakcja życiowa jest procesem do którego dotarło wiele kobiet. Bądź świadoma tego jakie możliwości daje Ci życie – wykorzystaj je. Czas to najcenniejsze co mamy, a on cały czas płynie – działaj więc tu i teraz.

Kongres Queens of Life odbędzie się w dniach 20-21 listopada 2015 w Warszawie.

Szczegółowe informacje nt. wydarzenia są dostępne na stronie: www.queensoflife.pl

Więcej:inspiracje