Kolejna konkursowa historia “Wakacji z Duchami” już czeka!

Portal Focus.pl i SciFi Universal zapraszają na trzecią część konkursu!

„Łowcy Duchów – Wydział Międzynarodowy” to nowo utworzony zespół badaczy zjawisk paranormalnych. Dzielni naukowcy podróżują po całym świecie, by zweryfikować doniesienia na temat zjawisk nadprzyrodzonych. Jakie upiory i monstra czekają na nich w nawiedzonych, mrocznych zakątkach Starego Kontynentu? Dowiemy się, oglądając ich perypetie na kanale SciFi Universal.

Z okazji premiery 3 sezonu „Łowców Duchów – Wydział międzynarodowy” zapraszamy do udziału w konkursie. Na Focus.pl co tydzień będzie pojawiać się jedna historia opowiadająca o wydarzeniach z serialu „Łowcy duchów” – Waszym zadaniem będzie nadesłanie opowieści o nawiedzonych miejscach w Waszej okolicy. Białe damy, strzygi i wampiry – poruszcie wodze wyobraźni i zostańcie łowcami duchów!

Nagrodą główną w konkursie jest aparat Nikon CoolpixS 62001! Weź udizał w konkursie już teraz, klikając tutaj!

Pozostałe nagrody to zestawy, w skład których wchodzą: książka Manuskrypt Jana Żeglarza ufundowana przez wydawnictwo Bukowy Las i skórka na laptopa SciFi Universal.

 

A oto trzecia, mrożąca krew w żyłach opowieść:

 

Kobieta-Wilk – Anglia

Gdy jeszcze żyła, francuska królowa Isabella miała przydomek Kobieta Wilk. Nic dziwnego, że ktoś z taką reputacją po swojej śmierci, nawiedza znajome miejsca, jeszcze wiele wieków po swojej śmierci. W brytyjskim Norfolk, gdzie niegdyś w zamku Rising, mieszkała królowa, krąży legenda, że zmarła władczyni nadal nawiedza posiadłość. Norman Fahy, historyk badający zabytkową budowlę zaczyna podejrzewać, że nieboszczka, zamiast straszyć na zamku, zaczyna polować na niego.

 

Nie czekaj, wysil wyobraźnię i weź udział w konkursie już teraz!

Więcej:gadżety