Konkurs – do wygrania Blu-ray Discovery i Animal Planet

Wygraj jeden z zestawów filmów Blu-ray Discovery: Świat przyszłości lub Animal Planet: Sztuka przetrwania

Aby wygrać jeden z zestawów należy w komentarzu opisać w kilku zdaniach (max 7) ciekawy wynalazek przyszłości, który waszym zdaniem stanie się powszechnym urządzeniem/sprzętem tak jak to stało się z telefonami komórkowymi, mp3, samochodami i innymi wynalazkami XX wieku. 

Odpowiedź zamieść w komentarzu, w wątku konkursowym do 28 lutego 2011 roku. Każdy zarejestrowany użytkownik serwisu focus.pl, który umieści w komentarzach swoją wypowiedź ma szansę wygrać jeden z zestawów z serią Discovery. 

Autorzy najciekawszych wynalazków otrzymają Blu-ray Discovery: Świat przyszłości za I miejsce, Animal Planet: Sztuka przetrwania za II miejsce. Listę laureatów opublikujemy do 6 marca 2011 roku w serwisie focus.pl

Opis nagród:

SZTUKA PRZETRWANIA, CZĘŚCI 1-3
Niezwykła seria przyrodnicza z udziałem Jamiego Crawforda, który przemierza trudno dostępne tereny o niezwykle ciężkich warunkach klimatycznych w poszukiwaniu najbardziej niesamowitych umiejętności adaptacyjnych zwierząt. Jamie odwiedza m.in. pustynię w Namibii – jedno z najbardziej nieprzystępnych miejsc, którego krajobraz ukształtowały najwyższe na świecie wydmy. Przemierza lasy Borneo, Australię i Peru. Odkrywa Afrykę Południowa, Florydę, Ekwador i Tanzanię, którą zamieszkują m.in. hieny i kobry. Ostatnia, trzecia część prowadzi nas do Arizony – jednego z najbardziej wysuszonych miejsc na ziemi. Jamie bada także faunę Alaski, Madagaskaru, Chorwacji i Szkocji.

ŚWIAT PRZYSZŁOŚCI, CZĘŚCI 1-3
Najnowsza technika pokazuje, że w przyszłości będziemy mogli widzieć przez ściany, podróżować w czasie i przestrzeni, a także kolonizować odległe planety. Poznaj rozwiązania medycyny, które pozwolą nam regenerować kończyny, produkować organy, zdobyć zdolności umysłowe geniusza i żyć ponad 150 lat. Odkryj technologie, które wprowadzą nowy styl życia do naszej przyszłości: mieszkania w latających miastach, teleportację do pracy i podróże po naciśnięciu jednego przycisku. Wsiądź do pociągów, które mogą zanurzyć się pod fale oceanu, wzlecieć w powietrze, a nawet dojechać do wnętrza Ziemi. Zobacz super samochody, które jeżdżą szybciej od prędkości dźwięku, działają na komendy głosowe, jeżdżą po lądzie i wodzie. I wiele więcej…