Konkurs fotograficzny “Bo muzyka jest we mnie”

W jury zasiądzie fotograf Tamara Pieńko.

Szczegóły konkursu

Wszystko w naturze ma swój rytm – szelest spadających liści, szum potoku i gwar ludzi na ulicy. Muzyka kojarzy nam się z różnymi sytuacjami – czasami wywołuje uśmiech na naszych twarzach, czasami łzy.

Zapraszamy do konkursu fotograficznego na stronie National-Geographic.pl “Bo muzyka jest we mnie”. Jesteśmy ciekawi jak zinterpretujecie ten temat.

Aby wziąć udział w konkursie należy:
• Być zarejestrowanym użytkownikiem www.national-geographic.pl (Rejestracja)
Zalogować się
• Wgrać zdjęcie nawiązujące do tematyki konkursu za pomocą formularza, który znajduje się tutaj (dostępnego wyłącznie po zalogowaniu się na stronie).

Zgłoszenia będą przyjmowane od 4 kwietnia do 15 maja 2011 r. Decydować będzie data przesłania zdjęć na stronę www.national-geographic.pl po uprzednim zakończeniu rejestracji na stronie www.national-geographic.pl
Ilość zgłoszonych prac przez jednego użytkownika nie jest ograniczona. Jednak do puli laureatów może zostać zakwalifikowane tylko jedno zdjęcie Uczestnika.

Po zakończeniu konkursu jury powołane przez organizatora przyzna pięciu osobom po jednym zestawie składającym się z następujących płyt:

Weekend in Bombay

Weekend in Bombay ukazuje dzisiejsze muzyczne oblicze azjatyckiej stolicy, owianej kultem wyjątkowości. Egzotyczny mix kultury hindi z wpływami anglosaskimi i elementami muzyki świata, przynosi niepowtarzalne brzmienie, tak charakterystyczne tylko dla tego regionu.

Weekend in Marrakech

Weekend in Marrakech – ta kompilacja przenosi nas do stolicy Maroka, gdzie etniczne brzmienie głosów i instrumentów ludowych tak chętnie miesza się z muzyczną nowoczesnością, a wyjątkowo egzotyczny smak tworzy mix trzech kultur – arabskiej, europejskiej i afrykańskiej.

Weekend In Rio

Weekend In Rio to zaproszenie do światowej stolicy karnawału, miasta samby, gorących rytmów i pięknych kobiet. Na 2 płytach przedstawione są różne oblicza muzyki z Brazylii: tej bardziej tradycyjnej i tej, która uległa współczesnym inspiracjom.