KONKURS MIESIĘCZNIKA „SEKRETY NAUKI”

PIERWSZYCH 50 OSÓB, KTÓRE WEZMĄ UDZIAŁ W  KONKURSIE I NADEŚLĄ POPRAWNE ODPOWIEDZI NAGRODZIMY EGZEMPLARZEM DRUGIEGO WYDANIA MIESIĘCZNIKA „SEKRETY NAUKI”.

 

Dnia 19 września br. oddaliśmy w ręce czytelników pierwszy numer miesięcznika „Sekrety Nauki”. Jednocześnie uruchomiliśmy stronę www.sekretynauki.com oraz fanpage tytułu na Facebooku: facebook.com/SekretyNauki – na który serdecznie zapraszamy.

Pierwsze wydanie w całości poświęcone zostało zagrożeniom, z którymi aktualnie zmaga się świat. Przygotowaliśmy dla Was specjalny konkurs dotyczący zagadnień poruszanych w tym numerze magazynu. Zadanie konkursowe jest proste: wystarczy wymienić trzy zagrożenia opisane w aktualnym numerze „Sekretów Nauki”.

50 osób, które jako pierwsze nadeślą poprawną odpowiedź, otrzyma egzemplarz drugiego wydania „Sekretów Nauki” w prezencie. Numer ukaże się 17 października br. Odpowiedzi należy wysyłać na  adres: [email protected]

W tytule maila prosimy wpisać: Sekrety Nauki / Konkurs. W treści: odpowiedź, imię, nazwisko oraz adres pocztowy, pod który ma zostać wysłana nagroda. Każdy może nadesłać jedno zgłoszenie. Konkurs kończy się 27 września. Wyniki zostaną ogłoszone  w ciągu trzech dni od zakończenia konkursu. Egzemplarze zostaną wysłane w ciągu tygodnia od dnia ukazania się magazynu.

Dane będą przetwarzane tylko na potrzeby konkursu.

ZAPRASZAMY