Konkurs “Napisz recenzję”

Lubisz czytać książki popularno-naukowe lub historyczne? Możesz połączyć przyjemne z pożytecznym i zdobyć cenne nagrody.

Oto co należy zrobić:

być zarejestrowanym użytkownikiem www.focus.pl (Rejestracja)zalogować siędodać w swoim profilu użytkownika w dziale “publikacje użytkownika” recenzję książki popularno-naukowej lub historycznej, która znajduje się w sklepie na stronie Focus.pl; książki znajdziesz tutaj.

Objętość tekstu to maximum 1000 znaków ze spacjami; w tytule publikacji, oprócz tytułu recenzjonowanej książki, należy – po myślniku – dodać słowo “konkurs”. Tekst recenzji powinien zawierać link do recenzjowanej książki, która znajduje się w sklepie Focus.pl

Praca powinna być przejawem własnej twórczości a twórca posiadać wszelkie wyłączne prawa do korzystania z utworu i rozporządzania nim na wszelkich polach eksploatacji.

Zgłoszenia będą przyjmowane od 4 listopada do 12 grudnia 2010 r. Decydować będzie data dodania publikacji  po uprzednim zakończeniu rejestracji na stronie www.focus.pl. Uprzejmie prosimy o zwrócenie uwagi na fakt, iż publikacje użytkowników są postmoderowane i publikacje dodane ostatniego dnia konkursu mogą być zaakceptowane i opublikowane na stronie dnia następnego, jednak nie dyskwalifikuje to pracy.

Autorzy trzech najciekawszych recenzji zdobędą po jednym zestawie składającym się z:

skanera ręcznego CPpen 3.0, oprogramowania aBByy FineReader 10 oraz szyfrowanego pendrive’a Integral Crypto 1 GB.

Czytaj, pisz i wygrywaj!