Konkurs “Urodzeni by zabijać”!

Weź udział w konkursie i wygraj książki “Upadek” lub “Zbrodniarz” od wydawnictwa Fabryka Sensacji

Dennis Rader, znany jako morderca BTK, wysyłał policji szydercze listy z opisami swoich zbrodni. Pielęgniarka Beverly Allitt mordowała w szpitalu swoich pacjentów. John Sweeney utrwalał swoje zbrodnie w szkicowniku. Danilo Restivo brutalnie podcinał kobietom gardła.

“Urodzeni by zabijać” to historie seryjnych morderców winnych śmierci największej liczby osób na terenie USA. Poznamy ich dzięki bezpośrednim relacjom i zeznaniom tych, którzy znali ich najlepiej.

Czwarty sezon programu dokumentalnego “Urodzeni by zabijać” oglądać można w środy o godz. 22:00 na kanale 13th Street Universal. Wspólnie z kanałem 13th Street przygotowaliśmy konkurs z nagrodami.

Weź udział w konkursie!

Do wygrania jedna z puli dziesięciu książek, które ukazały się w Fabryce Sensacji: “Upadek” lub “Zbrodniarz” autorstwa jednej z najsłynniejszych pisarek powieści kryminalnych i thrillerów Karin Slaughter.

Nagrodzimy najciekawsze odpowiedzi na nasze konkursowe pytanie:

Jak sądzisz, czy najwięksi zbrodniarze w historii ludzkości urodzili się by zabijać? A może geny nie mają tutaj najmniejszego znaczenia? Odpowiedź uzasadnij.

Odpowiedzi prosimy wysyłać na adres: [email protected] w dniach 24 – 29 maja 2013 roku. Nagrodzimy autorów najciekawszych odpowiedzi. Pobierz regulamin konkursu (*pdf).

Przy okazji konkursu zapraszamy też na spotkanie z Karin Slaughter, autorką powieści, które wygrasz w naszym konkursie: 28 maja, godz. 19.30 w Empik Junior w Warszawie. Rozmowę z autorką poprowadzi: Marzena Rogalska.