Kto zostanie nowym Bondem?

Nowy film z Jamesem Bondem do zobaczenia już w 8 października w kinach. “Nie czas umierać” to ostatni epizod Jamesa Bonda granego przez Daniela Craiga w roli głównej. Kto zastąpi i wcieli się w postać Agenta 007? Informacja o nowym odtwórcy miała być już znana w listopadzie 2020 roku. Z powodu pandemii jednak, wciąż jest ona przesuwana. Przedstawiamy najbardziej prawdopodobnych kandydatów do objęcia tej prestiżowej roli.

Daniel Craig po raz piąty, ale ostatni

W postać Jamesa Bonda przez lata wcielało się wielu aktorów: Sean Connery, David Niven, George Lazenby, Roger Moore, Timothy Dalton, Pierce Brosnan oraz właśnie Daniel Craig. Razem fani tej serii mieli okazję oglądać 25 filmów serii James Bond z udziałem tych aktorów.

Brytyjski aktor w serii James Bond pojawił się pięciokrotnie: Przez 15 lat zagrał główną rolę w takich filmach jak: Casino Royale, Quantum of Solace, Skyfall, Spectre, a kończy tę serię tegoroczną rolą w “Nie czas umierać”. Młodsza widownia może kojarzyć tylko go, jako Agenta Jej Królewskiej Mości.

Fanów serii z Agentem 007 nurtuje jedno pytanie – kto zastąpi Daniela Craiga po premierze? Kandydatów jest wielu, o jednych mówi się głośniej – o innych wspomina się bardzo rzadko. Z tej okazji bukmacherzy przygotowali ofertę. Kto ma największe szanse zostać partnerem Q? 

Tom Hardy faworytem wśród bukmacherów

Od czasu kiedy na świat wyszła informacja o rezygnacji Jamesa Bonda z dalszego udziału w serii filmów z Jamesem Bondem, najgłośniej mówiło się o przejęciu tej roli przez Toma Hardy’ego. Idealnie się on wpasowuje w rolę Agenta Jej Królewskiej Mości. Jest rodowitym Brytyjczykiem i posiada on piękny, walijski akcent.
Informacja o jego udziale jest jeszcze jednak niepotwierdzona. A coraz częściej słychać głosy (w tym między innymi Barbary Broccoli – głównej producentki filmów z Jamesem Bondem), że główna rola nie została jeszcze obsadzona. Kto więc jest drugim kandydatem w wyścigu o zostanie Agentem Jej Królewskiej Mości?

Luke Evans jest chętny i gotowy, aby zastąpić Daniela Craiga

Walijski aktor znany m.in. z ról w Pięknej i Bestii, Alienisty, Hobbita: Pustkowie Smauga czy serii Szybcy i Wściekli, zapytany o przejęcie roli Agenta 007, wyraził niemałe zainteresowanie. Twierdzi on, że nabrał bardzo dużo doświadczenia w ostatnim czasie i jest gotowy, aby zastąpić Craiga w tej flagowej roli. 

Aktor jest świadom jednak, że przejęcie takiej roli po obecnym aktorze grającym Bonda, będzie nie lada wyzwaniem. Bukmacher Betfan stawia na równi jego szansę z Tomem Hardym i oferują najniższy kurs na tych właśnie aktorów. Kogo jeszcze można stawiać w roli potencjalnego nowego Agenta 007?

Bohater Bridgertonów nową twarzą Bonda?

W ostatnim czasie coraz częściej można słyszeć, że to właśnie Rege-Jean Page miałby zagrać w kolejnym po “Nie czas umierać” filmie. Dotychczas niezbyt znany dla szerszego grona aktor, zyskał niemałą sławę po premierze serialu Netflixa. Tak jak inni kandydaci na rolę Jamesa Bonda, także Page jest Brytyjczykiem.

Sam aktor nie wypowiada się na ten temat zbyt często. Jest w swoich wywiadach bardzo tajemniczy i unika bezpośredniej odpowiedzi na pytanie czy zastąpi Daniela Craiga jako filmowy brytyjski szpieg. Wszystko ma być wiadome już po premierze ostatniego filmu z Craigiem w roli głównej, czyli 8 października. Ocenę szans poszczególnych kandydatów na objęcie roli nowego Bonda można znaleźć tutaj: https://betfan.pl/zaklady-bukmacherskie/rozrywka/showbiz/james-bond/kto-bedzie-nastepnym-bondem-po-danielu-craigu/109121