Kobieta zabiła kochanka i ugotowała z niego potrawkę. Chciał odejść

Zdradził ją ząb w blenderze. Mówiła, że to “chwila szaleństwa”.
Kobieta zabiła kochanka i ugotowała z niego potrawkę. Chciał odejść

Podczas zatrzymania Marokanka miała powiedzieć policji, że było to chwilowe „szaleństwo”. Z mężczyzną związana była przez ostatnie siedem lat. Wedle informacji zgromadzonych przez The National zabiła go, po tym jak powiedział jej, że planuje ożenić się z inną kobietą, także pochodzącą z Maroka. Wszyscy mieszkali i pracowali w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Policja nie ujawniła metody zabójstwa, jednak podała do wiadomości publicznej fakt, że kobieta przygotowała ze zwłok tradycyjną potrawkę mięsną i podała ją z ryżem pracującym w okolicy Pakistańczykom. 

Zbrodnia mogłaby nie wyjść na jaw, gdyby nie brat zabitego, który szukając go trafił do domu kobiety w mieście Al Ain, niedaleko granicy z Omanem. Wewnątrz odnalazł ludzki ząb w blenderze. Następnie zgłosił zaginięcie brata policji, a ta przeprowadziła analizę DNA zęba. Potwierdzono, że należał do ofiary. Według śledczych kobieta miała powiedzieć bratu, że wyrzuciła mężczyznę z domu. Jednak dubajskie Gulf News dodaje, że następnie się załamała i przyznała podczas przesłuchania do morderstwa. Miała także poprosić przyjaciela o pomoc w wysprzątaniu mieszkania po morderstwie. 

30-latka trafiła do szpitala psychiatrycznego, gdzie zostanie sprawdzony jej stan zdrowia. Śledztwo trwa. 
 

Źródło: BBC