Nadchodzący Watch Pro 2 od CMF by Nothing na pewno nie będzie nudnym zegarkiem

Wygląda na to, że CMF by Nothing chce nas oczarować nie tylko swoim pierwszym smartfonem, ale też kolejną generacją smartwatcha. Nadchodzący Watch Pro 2 będzie bowiem oferować jeszcze większe możliwości personalizacji, bo wymienić będziemy mogli nie tylko paski, ale też same ramki.
CMF Watch Pro
CMF Watch Pro

CMF by Nothing szykuje nowy smartwatch. Watch Pro 2 da nam ogromne możliwości personalizacji

Nothing w ramach swojej submarki CMF szykuje dla nas naprawdę ciekawe sprzęty. Po zeszłorocznych słuchawkach i smartwatchu wiemy, że będą to urządzenia z niższej półki, przystępne cenowo. Dotyczy to również nadchodzącego Phone 1, czyli pierwszego smartfona w ofercie marki. To jednak nie oznacza, że mają to być sprzęty nudne i nijakie. Mogliśmy już dość dokładnie przyjrzeć się projektowi telefonu oraz dorzucanym do niego akcesoriom i trzeba przyznać, że jego design zachwyca. Jeśli poszukujecie smartfona, który będzie się wyróżniał – to idealny wybór dla was.

Czytaj też: Tak prezentuje się CMF Phone 1. Pierwszy niedrogi smartfon submarki Nothing pojawi się z wieloma akcesoriami

Podobnie ma być w przypadku CMF Watch Pro 2, czyli drugiej już generacji zegarka. Producent chętnie chwali się materiałami promocyjnymi, a te najnowsze ujawniły, że urządzenie będzie oferowało naprawdę szerokie możliwości personalizacji. Zwykle po tym, jak podczas zakupu wybierzemy opcję kolorystyczną zegarka, potem możemy zmieniać tylko paski i tarcze. W tym jednak przypadku dostaniemy też możliwość wymiany ramek, co sprawi, że każdy będzie mógł dostosować swój smartwatch pod własny gust. Nie wiemy tylko, w jakich kolorach czy wzorach będą dostępne te wymienne ramki. 

Typowo w smartwatchu dostaniemy też sporo tarcz zegarka, które też będziemy mogli dostosowywać pod swoje potrzeby i preferencje, jednak ten element jest już z nami od zeszłorocznego modelu.

Dużą nowością będzie natomiast zmiana projektu urządzenia. Watch Pro pojawił się na rynku z kwadratową kopertą, tymczasem tegoroczny model przeszedł na okrągły design. Zgodnie z tym, co poprzednio udostępniła firma, Watch Pro 2 będzie miał „smukły okrągły pierścień i obudowę ze stopu aluminium dla wyrafinowanego wykończenia”.

Premiera Watch Pro 2, jak i Buds Pro 2 oraz wyczekiwanego Phone 1 odbędzie się już 8 lipca. Wtedy też poznamy wszystkie tajemnice tych urządzeń, a także ich ceny oraz szczegóły dostępności.