NADJEŻDŻA „4:13 DO KATOWIC” DRESZCZOWIEC, KTÓRY OBEJRZYSZ WYŁĄCZNIE W TRÓJWYMIARZE

Już wkrótce w kinach będzie można zobaczyć „4:13 do Katowic”, pierwszy polski dreszczowiec zrealizowany wyłącznie z myślą o technologii 3D. Autorem scenariusza i reżyserem filmu jest młody filmowiec z tytułowego miasta, Andrzej Stopa.

Główny bohater filmu, Artur, nie może pogodzić się z tragedią jaka spotkała bliską mu osobę. Dlatego opracowuje plan, który pomoże mu uporać się z targającymi nim emocjami – O 4:13 wsiądzie do pociągu we Wrocławiu. O 6:02 zabije człowieka. O 6:51 wysiądzie na dworcu w Katowicach i uśmiechnie się po raz pierwszy od dwóch lat. Ale czy wszystko pójdzie zgodnie z planem?

W główną roli zobaczymy rozchwytywanego aktora polskiej kinematografii, Roberta Więckiewicza. Obok niego na ekranie pojawią się także Ewa Kutynia, Mikołaj Woubishet  i Weronika Borek. W tym 25-minutowym filmie nie zabraknie też mocno trzymających w napięciu scen, które dostarczą niezapomnianych wrażenia. Zwłaszcza, że „4:13 do Katowic” to pierwszy film fabularny na świecie, który został napisany, nakręcony i zmontowany z myślą wyłącznie o projekcji 3D. Gwarantuje to lepsze niż kiedykolwiek i unikalne na skalę światową wrażenie głębi obrazu.

Zdjęcia do „4:13 do Katowic” rozpoczęły się pod koniec maja na Śląsku. W czasie okresu zdjęciowego ekipa filmowa pojawiła się w czterech miastach: w Katowicach, Jaworznie, Chorzowie i Wrocławiu.

„4:13 do Katowic” będzie można zobaczyć w sieci kin Extreme 5 D, które oprócz obrazu 3D i dźwięku przestrzennego oferują dodatkowe możliwości oddziaływania na zmysły odbiorców. Oznacza to cały szereg efektów, które wciągną widza głęboko w akcję. Na przykład podczas pościgu będzie można poczuć podmuch wiatru na twarzy, deszcz czy drgania pędzącego samochodu.

Więcej informacji o filmie znajdziesz na www.413dokatowic.pl

Focus.pl objął patronat nad filmem.
Polecamy!