Najlepszy prezent na święta? Piękny uśmiech i zdrowe zęby

20 razy mniej płytki bakteryjnej i zdrowsze dziąsła już w kilkanaście dni? Na tegoroczne święta firma Philips poleca Sonicare Prestige 9900 – szczoteczkę z najbardziej zaawansowaną soniczną technologią czyszczenia zębów.

Zaawansowana soniczna technologia Philips Sonicare

Najlepszy sposób na zdrowy uśmiech na lata? Skuteczna redukcja płytki bakteryjnej oraz efekty – wyraźna poprawa stanu dziąseł i wyglądu zębów. Dobra szczoteczka to konieczność, dlatego warto wybrać sprawdzone urządzenia, które rzeczywiście są w stanie osiągnąć widoczne i trwałe rezultaty. Philips Sonicare to szczoteczka soniczna rekomendowana przez Polskie Towarzystwo Stomatologiczne (1).

Dzięki zaawansowanej technologii sonicznej Philips Sonicare dba o zdrowie zębów i całej jamy ustnej, docierając w najtrudniej dostępne miejsca i jednocześnie dbając o dziąsła. Efekty badań klinicznych mówią same za siebie: Philips Sonicare Prestige 9900 gwarantuje do 20 razy mniej (2) płytki bakteryjnej ; do 15 razy zdrowsze dziąsła (2),  i do 100 procent mniej przebarwień(4) 

Inteligentna i przełomowa technologia SenseIQ

Philips Sonicare Prestige 9900 to pierwsza dostępna na rynku szczoteczka, która dostosowuje się do sposobu mycia zębów dzięki technologii SenseIQ, która sprawia, że szczoteczka wyczuwa Twoją technikę szczotkowania – siłę nacisku, ruch, stopień pokrycia, czas oraz częstotliwość. Takie dane zbierane są nawet 100x na sekundę w czasie mycia zębów.  Pozwala to na dopasowanie się do Ciebie w czasie rzeczywistym – gdy dociskasz włókna zbyt mocno, szczoteczka adaptuje intensywność czyszczenia. Mycie zębów przebiega więc skutecznie i delikatnie. 

Wszechstronna główka

Skuteczność czyszczenia i delikatność dla dziąseł Philips Sonicare zawdzięcza również samym końcówkom, których unikalny kształt oraz specjalistyczne włókna zostały zaprojektowane we współpracy z dentystami, co zapewnia lepsze pokrycie zęba i dotarcie do przestrzeni międzyzębowych. Philips Sonicare Prestige 9900 z innowacyjną końcówką All-in-One zapewnia wszechstronną pielęgnację Twojej jamy ustnej.

Aplikacja, która dba o zęby

Philips Sonicare Prestige 9900 to nie tylko szczoteczka – co cały ekosystem mający jedno zadanie: dbanie o zdrowie jamy ustnej. Szczoteczka współpracuje z dedykowaną aplikacją Philips Sonicare ze Sztuczną Inteligencją, która dba o dostosowanie pracy do indywidualnego stylu szczotkowania i wybiera1 z 5 programów czyszczenia oraz poziomu intensywności pracy szczoteczki. 

Co szczególnie motywujące, aplikacja Philips Sonicare w czasie rzeczywistym wysyła spersonalizowane porady i instruktaże szczotkowania, a także gromadzi szczegółowe raporty na temat postępów w poprawie zdrowia jamy ustnej. 

Mimo intensywnej pracy na linii szczoteczka-aplikacja, bateria Philips Sonicare Prestige 9900 jest bardzo wytrzymała – wystarczy 1 ładowanie, by cieszyć się jej pracą przez nawet 2 tygodnie. Równie istotne jest to, że dzięki specjalnie zaprojektowanej konstrukcji łatwo zachować urządzenie w czystości, a obsługa szczoteczki jest intuicyjna – żeby rozpocząć mycie zębów, wystarczy wcisnąć jeden przycisk. Warty uwagi jest też design ładowarki, która jednocześnie jest stylowym etui z wegańskiej skóry.


(1) Dla modeli: Philips Sonicare Prestige 9900, Philips Sonicare ProtectiveClean 6100; w 2021 r.
(2) W porównaniu do szczoteczki manualnej; z końcówką A3 Premium All-in-One w programie czyszczenia Clean
(3) W porównaniu do szczoteczki manualnej; w ciągu 6 tygodni; w programie czyszczenia Clean
(4) *W badaniu laboratoryjnym i w porównaniu do szczoteczki manualnej; w programie czyszczenia Clean