Nie daj się nieuczciwemu taksówkarzowi!

Jesteś w obcym mieście i gorączkowo szukasz taksówki? Obawiasz się, że nieuczciwy taksówkarz zawyży cenę przejazdu? Pozbądź się obaw i ściągnij na telefon aplikację “Złap Taxi”! Od tej pory zawsze będziesz znał numer oraz cenę taksówki w Twoim mieście. Zupełnie za darmo!

W zalewie, czasem zupełnie niepotrzebnych, aplikacji na telefony, wyróżnia się “Złap Taxi”, aplikacja, dzięki której zawsze wiesz, pod jaki numer taxi zadzwonić oraz znasz cenę za przejazd.

„Złap Taxi” to darmowa aplikacja działająca na telefonach komórkowych, zawierająca listę korporacji taksówkowych w całej Polsce. Dzięki wykorzystaniu w aplikacji modułu GPS można łatwo znaleźć numery telefonów korporacji taksówkowych w danym mieście.

Dodatkowo można uzyskać informacje o cenach za przejazd, cenie początkowej oraz możliwości płatności kartą, co umożliwia wybranie najtańszej korporacji.  W tej chwili aplikacji używa ponad 11 tysięcy użytkowników w całej Polsce, zdobyła również 3-cią nagrodę w konkursie Bada Cup organizowanym przez Samsung Polska.

Zalety aplikacji

1. darmowa
2. działa na każdym telefonie komórkowym (mamy wersje Java na komórki, iPhone, Android, Samsung Bada)
3. aplikacja działa na komórkach, wiec jest pod ręką zawsze wtedy, gdy użytkownik chce zadzwonić po taksówkę – jest to dużo bardziej wygodne, niż aplikacje działające tylko na komputerach
4. skutecznie zapobiega przypadkom nadużyć nieuczciwych taksówkarzy wobec przyjezdnych na dworcach i lotniskach – klient nie musi brać taksówki bezpośrednio spod dworca, tylko może zadzwonić na jeden z dostępnych w aplikacji numerów, przez co zamawia taksówkę ze zweryfikowaną przez nas ceną za przejazd.
5. działa off-line (nie potrzebuje do działania połączenia z Internetem), przez co nie generuje żadnych kosztów
6. duża baza korporacji (60 miast Polski, 350 korporacji)
7. łatwy wybór najtańszej taksówki (taksówki domyślnie posortowane po cenie za kilometr), informacja na temat możliwości płatności karta, informacja o cenie początkowej
8. łatwe dzwonienie po taksówkę – jednym przyciskiem w aplikacji, nie trzeba znać albo samodzielnie wpisywać numeru telefonu
9. wyszukiwanie miasta po GPS
10. wersje językowe polska i angielska
11. integracja wersji na Androida z Transportoid – polską wyszukiwarka połączeń komunikacji miejskiej

Więcej informacji na ZlapTaxi.pl , polecamy również http://facebook.com/zlaptaxi   i http://twitter.com/zlaptaxi

Więcej:News