Norweski i niderlandzki według Beaty Pawlikowskiej

„Blondynka na językach” to autorska seria książek do nauki języków Beaty Pawlikowskiej, w której znana podróżniczka dzieli się swoją metodą na szybkie i efektywne przyswajanie języka obcego. Książki do nauki języków norweskiego i niderlandzkiego ukażą się 23 października nakładem Wydawnictwa G+J Książki.

Beata Pawlikowska przygotowała wyjątkowe kursy, które pomogą opanować nawet tak trudne języki jak norweski i niderlandzki. Książki z serii „Blondynka na językach” nie są typowymi podręcznikami do nauki języka obcego – nie ma w nich skomplikowanych ćwiczeń gramatycznych, odmiany czasowników czy metod opartych na wkuwaniu słówek na pamięć. Znana podróżniczka proponuje dużo skuteczniejszą i przyjemniejszą metodę.

Podczas swoich wypraw na krańce świata Beata Pawlikowska zauważyła, że języka obcego można nauczyć się w sposób instynktowny, na zasadzie logicznej układanki, dzięki powtarzaniu przydatnych zwrotów i wyrażeń. Dlatego przygotowała kursy rozmawiania, na które składają się specjalnie zaprojektowane książki oraz płyty CD. Beata Pawlikowska uczy swoich czytelników mówienia i rozumienia, sprawiając, że nauka języka obcego staje się czystą przyjemnością – a także inspiracją do podróży i wypróbowania nowo nabytych umiejętności językowych w praktyce.
Więcej o książce przeczytasz na www.gjksiazki.pl/

Do tej pory w serii „Blondynka na językach” ukazały się m.in. książki do nauki angielskiego brytyjskiego, niemieckiego, włoskiego, francuskiego, hiszpańskiego latynoskiego oraz hiszpańskiego europejskiego.

 

O autorce:

Beata Pawlikowska – pisarka, podróżniczka, dziennikarka. Z pasją pisze i opowiada o podróżach, spełnianiu marzeń i odnalezieniu się w „dżungli życia”. Organizuje wyprawy do dżungli amazońskiej i w inne egzotyczne miejsca. Pisze książki, felietony i reportaże. Fotografuje. W Radiu ZET prowadzi audycję „Świat według Blondynki”.  Autorka kilkunastu książek, w tym pierwszej polskiej książki opublikowanej przez National Geographic. Silna, samodzielna i odważna. Twierdzi, że te cechy pozwalają spełnić wszystkie marzenia, a jej recepta na osiągnięcie sukcesu to pasja poparta ciężką pracą, która pozwala osiągnąć mistrzostwo w dowolnej dziedzinie.