Nowa Logitech Wireless Keyboard K360

Bateria K360 gwarantuje pracę nawet przez trzy lata, a podłączenie i instalacja urządzenia zajmują tylko kilka sekund. Bezprzewodowa łączność Logitech Advanced 2.4 GHz zapewni z kolei niezależność od kabli.

Nowa Logitech Wireless Keyboard K360 to bezprzewodowe rozwiązanie, które łączy kompaktowy design z tym, co najlepsze w tradycyjnych, cenionych przez użytkowników klawiaturach. K360 zachowuje standardowy układ klawiszy przy rozmiarach urządzenia zmniejszonych nawet o 20 procent w stosunku do tradycyjnych modeli.

– Eksperci Logitech zwrócili uwagę na dyskomfort, jaki niesie ze sobą korzystanie z wbudowanych klawiatur laptopów i netbooków. Nasza nowa klawiatura gwarantuje wygodę użytkowania oraz znajomy układ klawiszy bez potrzeby rezygnowania z kompaktowego rozmiaru czy łatwości obsługi – mówi Thibauld Nolf, European Product Manager For Keyboards and Combos w Logitech – Logitech Wireless Keyboard K360 to także prosta instalacja i długa praca na jednej baterii. Dodatkowo wygodne klawisze funkcyjne urządzenia ułatwiają dostęp do najważniejszych funkcji internetowych i multimedialnych. Dzięki tym skrótom będzie można kontrolować środowisko komputerowe za pomocą jednego dotknięcia – dodaje.

Nadajnik Logitech Unifying jest tak mały, że nie ma potrzeby wyjmowania go z portu za każdym razem, gdy przenosimy komputer. Technologia zastosowana w tym urządzeniu sprawia, że bez problemu podłączymy do laptopa inne kompatybilne urządzenia – myszki czy klawiatury numeryczne – bez obawy o dodatkowe porty USB.