Nowa rzeczywistość w branży HR i spotkania z liderami światowej klasy. Dołącz do HRevolution Remote Edition

Dzisiejsi liderzy stoją w obliczu ciągłych wyzwań cyfrowych i organizacyjnych. Muszą nie tylko być na bieżąco z nowymi technologiami, ale także dobrze rozumieć ich wpływ na rynki, organizacje, konkurencyjność, klientów i pracowników. Branża HR musi być przygotowana na postępujące zmiany. Dołącz do HRevolution Remote Edition! Spotkajmy się 11 lutego 2021 roku bez wychodzenia z domu.
Nowa rzeczywistość w branży HR i spotkania z liderami światowej klasy. Dołącz do HRevolution Remote Edition

W trakcie konferencji porozmawiamy o cyfrowych priorytetach w nowej rzeczywistości, która pod wpływem pandemii przeszła niewyobrażalną i bardzo szybką zmianę.

Digital jest teraz nie tylko codziennością, ale i nieuniknioną przyszłością, dlatego warto z dużą uwagą przyglądać się trendom i pojawiającym się innowacjom. Jeśli interesuje Cię, jak zmieniają się relacje, przywództwo, kultura cyfrowa i mentalność pracowników, a także to, jaki mają wpływ na naszą pracę — zarezerwuj miejsce na konferencji już dziś.

Program HRevolution przygotowujemy we współpracy z naszymi międzynarodowymi i polskimi ekspertami, naukowcami i praktykami w dziedzinie stosunków międzyludzkich i przyszłości pracy, aby jak najszerzej poruszyć nurtujące nas aktualne zagadnienia. Tegoroczni prelegenci pomogą naszym uczestnikom lepiej zrozumieć proces digitalizacji HR. Opowiedzą też, jak cyfrowa transformacja zmienia sposób działania działów HR, jakie będą najważniejsze cyfrowe trendy, technologie i kompetencje oraz jak budować i zarządzać wysokowydajnymi zespołami w nowej, wirtualnej rzeczywistości.

Poznaj ekspertów nadchodzącej edycji HRevolution

Maria Belka jest Dyrektorką ZarządzającąwPrytek Poland, CEO i współzałożycielką Fundacji Mentors 4 Starters, założycielką oraz byłą przewodniczącą Rady Nadzorczej i prezeską BIT EVIL SA, publicznej spółki technologicznej zajmującej się obszarami AdTech i Fintech, a także dwukrotną kuratorką warszawskiego hubu Global Shapers, inicjatywy Światowego Forum Ekonomicznego.

Dr hab. Rafał Mrówka jest ekspertem Digital University, profesorem w Katedrze Teorii Zarządzania Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, gdzie zajmuje się przywództwem w biznesie, społeczną odpowiedzialnością biznesu, analizą nowoczesnych modeli organizacji i transformacją cyfrową, badaniami satysfakcji i zaangażowania pracowników oraz public relations. Rafał Mrówka działa także aktywnie na rynku doradczym i szkoleniowym – ma ponad 20 lat doświadczenia w prowadzeniu projektów dla biznesu, jest współwłaścicielem firmy konsultingowo-szkoleniowej IMMOQEE Sp. z o.o. Jest również członkiem rady Fundacji Szkoła Liderów kreującej postawy przywódcze w społeczeństwie.

Błażej Jurewicz jest ekspertem w zakresie efektywnego podejmowania decyzji. Od 10 lat pomaga liderom w transformacji „od HR do EBIT”. Przygotowuje zespoły i menedżerów do wymagań organizacji poprzez budowanie samoświadomości, wykorzystanie mocnych stron i skuteczności w ścisłym zespole. Jurewicz jest prezesem zarządu Architects of Value, a także doradcą zarządu Centrum Medyczno-Diagnostycznym. Efektem jego trzech lat pracy z zarządem i kadrą kierowniczą w branży był wzrost rentowności EBIT o 2,5 raza. 

Josh Bersin to znany na całym świecie branżowy analityk, edukator i lider HR, także w obszarach przywództwa i technologii HR. Ekspert doradza również firmom HR, jak skutecznie dopasować produkty i usługi do potrzeb nabywców korporacyjnych, a także bloguje i publikuje treści w mediach branżowych. Bersin mieszka w rejonie San Francisco, aby być blisko tętniącej życiem i innowacjami Doliny Krzemowej, obserwować rozwój technologii i jej wpływu na biznes oraz talenty.

Anna A. Tavis — ekspertka z wieloletnim doświadczeniem w branży HR — pracowała m.in. dla takich firm jak Nokia, Motorola czy AIG. Jest badaczką, pisarką, mówczynią, globalną edukatorką i coachem skupiającym się na przyszłości pracy. Wykłada na New York University, doradza licznym firmom i startupom, a także zasiada w redakcji People + Strategy Journal. Jak mówi o sobie, jej pasją jest rozwijanie innowacyjnego podejścia do talentów i organizacji oraz pomaganie w odkrywaniu wyższych celów gospodarki. 

Dariusz Jemielniak specjalizuje się w wysokich technologiach i otwartej współpracy. Jest on kierownikiem katedry MINDS wAkademii Leona Koźmińskiego, wykładowca w Berkman-Klein Center for Internet and Society na Harvardzie. W 2015 roku został członkiem Rady Powierniczej Fundacji Wikimedia, a w 2017 roku – Rady Doradczej OpenMaker. Jako przedsiębiorca rozwinął i sprzedał największy polski słownik internetowy ling.pl oraz jest współtwórcą Insta.Ling. Prof. Jemielniak bada społeczności otwartej współpracy, zjawisko zorganizowanego współdzielenia oraz ruchy antynaukowe. Prowadził projekty badawcze dotyczące pokrewnych zagadnień na Cornell University, Harvard University, Berkeley i MIT. 

To jeszcze nie koniec listy — kolejnych mówców ogłosimy już wkrótce.

Stawiamy na wysoką jakość merytoryczną konferencji, dlatego nie usłyszysz tu prezentacji sprzedażowych, lokowania produktu i autopromocji. Konferencja jest otwarta na wszystkich uczestników zainteresowanych przyszłością HR, szczegóły i bilety znajdziesz na: https://hrevolution.pl

Kupując bilet na HRevolution Remote Edition otrzymasz:

• transmisję na żywo wszystkich rozmów, dyskusji i case studies,
• tłumaczenie symultaniczne na język polski,
• content corner,
• platformę networkingową,
• 30-dniowy dostęp do nagrań.