Nowa wkrętarka akumulatorowa Bosch IXO Gourmet- na męski pragmatyzm, również w kuchni

Eleganckie narzędzie – IXO Gourmet to praktyczne urządzenie, które z pewnością usatysfakcjonuje każdego mężczyznę ceniącego sobie uniwersalne rozwiązania zarówno w drobnych pracach remontowych jak i kulinarnych zmaganiach.

IXO Gourmet to kolejna designerska odsłona akumulatorowej wkrętarki Bosch IXO – jednego z najpopularniejszych na świecie elektronarzędzi, które przydaje się w każdym domu, np. przy skręcaniu mebli, montażu zawiasów czy innych drobnych pracach remontowych.

 

Po zeszłorocznej edycji wkrętarki Bosch IXO Vino z korkociągiem na rynku pojawił się nowy model – Bosch IXO Gourmet wzbogacony już nie tylko o korkociąg, ale również o młynek do przypraw. Wystarczy wsypać przyprawy do młynka (np. sól, pieprz, chili, bądź inną wybraną przyprawę), zamocować adapter z młynkiem do wkrętarki IXO, a następnie nacisnąć czerwony włącznik. Dzięki temu będziemy mogli nadać swoim potrawom szlachetnego smaku, połączonego z aromatem świeżych przypraw. Wkrętarka IXO Gourmet składa się z wkrętarki Bosch IXO z zestawem najczęściej używanych bitów, końcówki z korkociągiem do wina oraz końcówki z młynkiem do przypraw.

Wkrętarka Bosch IXO Gourmet jest dostępna w sprzedaży od października w sugerowanej cenie sprzedaży 299 PLN z VAT. Na rynku pojawiła się również nowa wersja Bosch IXO Vino – zawierająca tylko korkociąg do wina – w sugerowanej cenie sprzedaży 229 PLN z VAT. W skład wyposażenia obydwu wersji wchodzi 10 końcówek wkręcających, przydatnych przy wykonywaniu najczęstszych prac domowych.

 

Więcej informacji na stronie www.bosch.pl