Nowoczesne urządzenia wielofunkcyjne

Urządzenia reprezentujące najnowszą serię atramentowych kolorowych urządzeń wielofunkcyjnych drukujących w technologii Innobella.

Umożliwiają drukowanie, skanowanie i kopiowanie w kolorze. Są eleganckie i mają  niewielkie rozmiary, co czyni je idealnym rozwiązaniem do zastosowania w domu i w małym biurze. Urządzenia umożliwiają bezpośrednie drukowanie z nośnika pamięci USB, także z kart pamięci oraz z aparatu fotograficznego. Dołączone oprogramowanie pozwala na edytowanie zdjęć i ulepszanie ich jakości. 4 oddzielne pojemniki z tuszami zapewniają niski koszt eksploatacji. DCP-357C i DCP-770CW mają ekran LCD umożliwiające podgląd zdjęć przed ich wydrukowaniem (3” w modelu DCP-770CW). DCP-770CW oferuje możliwość pracy w sieci przewodowej i bezprzewodowej.

Wszelkie niezbędne do skanowania oprogramowanie jest dołączone do produktu, dając dostęp do różnorodnych opcji w tym skanowanie do e-maila, OCR, obrazu, pliku lub karty pamięci.

Oryginalne nieblaknące tusze INNOBELLA firmy Brother, używane wraz z błyszczącym papierem fotograficznym Brother BP61 pozwalają na druk z mniejszym rozmiarem kropli (1,5 pikolitra). Rezultatem jest doskonała jakość wydruku o znacznie lepszej ostrości.

Prędkość druku do 25/20 str./min (mono/kolor) – DCP-135CPrędkość druku do 30/25 str./min (mono/kolor) – DCP-357C i DCP-770CWRozdzielczość druku do 1200 x 6000dpi Podajnik automatyczny do 100 arkuszy Kopiowanie bez pośrednictwa PC Rozdzielczość kopiowania 600 x 1200dpi Skan do e-maila, obrazu, OCR, pliku, karty pamięci (DCP-770CW)Rozdzielczość optyczna skanera 600 x 2400dpi Rozdzielczość skanowania 19,200dpi (interpolowana) Standard PictBridge Oprogramowanie Face Filter Druk bezpośrednio z nośnika pamięci USB i kart pamięci (bez DCP-135C)Oddzielne pojemniki z tuszem 2 lata gwarancji