Nowości od marki Creative: kamera, głośniki i bezprzewodowe słuchawki

Creative to jeden ze światowych liderów w dziedzinie cyfrowej rozrywki. Firma zasłynęła najnowocześniejszymi rozwiązaniami audio, łączących świat kina, komputerów, smartfonów i tabletów, które mają na celu spełnienie wymagań nawet najbardziej wymagających użytkowników. W tym roku do portfolio marki dołączyły trzy nowe produkty – kamera internetowa, system głośnikowy i słuchawki bezprzewodowe. Zobaczcie, czego można się po nich spodziewać.

Kamera Creative Live! Cam Sync 1080p

Pandemia koronawirusa spowodowała rewolucję w sposobie pracy i nauczania, a firma Creative postanowiła sprostać temu wyzwaniu, powołując do życia nową kamerę internetową Creative Live! Cam Sync 1080p. Tu nie ma mowy o pikselozie – nową kamerę wyposażono w szerokokątny, jasny obiektyw Full HD o polu widzenia 77 stopni. Posiada ona również podwójny cyfrowy mikrofon, który gwarantuje krystaliczną czystość dźwięku.

Co szczególnie ważne w dzisiejszych czasach, gdy co chwila coś czyha na naszą prywatność w internecie – nowa kamera została wyposażona w osłonę obiektywu, która przydaje się, kiedy akurat nie prowadzimy rozmów.

fot. materiały promocyjne Creative

Ciekawym rozwiązaniem jest tu również uchwyt umożliwiający obracanie kamerą w 360 stopni w poziomie i 30 stopni w pionie, a także możliwość podpięcia uniwersalnego statywu bądź tripoda.

Co jednak najważniejsze – korzystanie z kamery Creative Live! Cam Sync 1080p jest intuicyjne i bezproblemowe: nie wymaga instalowania sterowników i podłącza się ją za pomocą standardowego wejścia USB-A, więc bez wątpienia poradzą sobie z nią osoby w każdym wieku i na różnym poziomie obeznania z komputerem.

Kamerę Creative Live! Cam Sync 1080p w dobrej cenie znajdziecie TUTAJ.

Wielozadaniowy System głośnikowy Creative SBS E2900 2.1 

fot. materiały promocyjne Creative

Kolejną nowość w portfolio Creative z pewnością docenią wszystkie osoby, które mają w sobie choć nutkę audiofilstwa – nie tylko w przypadku słuchania muzyki, ale i innych dziedzin rozrywki: kina czy gamingu. 

Zestaw głośnikowy SBS E2900 w systemie 2.1 o mocy 60W w RMS (i mocy szczytowej dochodzącej nawet do 120W) zapewnia idealną jakość dźwięku z komputera, laptopa czy telewizora, posiada również radio FM, odtwarzacz MP3 (z nośników USB i SD), a także Bluetooth 5.0 i wejście AUX – odpowiednio do bezprzewodowego lub kablowego łączenia systemu nagłaśniającego z innymi urządzeniami, np. telewizorem.

To nie koniec bajerów! Składający się z dwóch głośników satelitarnych dalekiego zasięgu, subwoofera, anteny FM i pilota zestaw zadowoli też wszystkich, którzy lubują się w sztukach typu  światło-dźwięk – posiada bowiem możliwość włączenia podświetlenia LED, które ,,tańczy’’ tak, jak zagra mu membrana.

System głośnikowy Creative SBS E2900 2.1  w dobrej cenie znajdziecie TUTAJ 

Lekkie bezprzewodowe słuchawki Sound Blaster Jam V2

fot. materiały promocyjne Creative

W tym roku zadebiutowała też odświeżona wersja słuchawek Sound Blaster Jam V2 – lekkie przyjazne dla portfela i wyposażone w wysokiej jakości przetworników neodymowych, które zapewniają bardzo silne pole magnetyczne, zachowując przy tym małą masę. 

Nowa wersja popularnych słuchawek jest wyposażona w Bluetooth 5.0, posiada port USB-C i działa nawet 22 godziny na jednym pełnym ładowaniu i aż 4 godziny po zaledwie 10 minutach ładowania. Oprócz tego posiada dwa mikrofony i nowe inteligentne funkcje – SmartComms -umożliwiająca intuicyjne obsługiwanie konferencji audio; VoiceDetect, która włącza głośnik, kiedy użytkownik zaczyna mówić i automatycznie wyłącza go po zakończeniu wypowiedzi, a także NoiseClean, która „czyści” szumy z otoczenia zarówno po stronie użytkownika, jak i rozmówcy.

Słuchawki wyposażone są w kodeki, które gwarantują przejrzystość i doskonałą jakość dźwięku, a także idealną synchronizację z obrazem na ekranie telewizora, laptopa czy komputera stacjonarnego. Użytkownicy mają również możliwość sterowania głębią dźwięku – umożliwia to przycisk BassBoost, znajdujący się na jednej ze słuchawek.

Na uwagę zasługuje też ultra wygodna funkcja Multipoint, która umożliwia połączenie słuchawek z dwoma różnymi urządzeniami jednocześnie, by następnie płynnie się między nimi przełączać.

Co bardzo wygodne, nowa i znacznie bogatsza technologicznie wersja słuchawek Sound Blaster Jam jest cięższa od swojego pierwowzoru jedynie o 1 gram – waży równo 84 gramy, co w połączeniu z miękkimi gąbkami w nausznicach zapewnia maksymalną wygodę użytkowania.

Słuchawki Sound Blaster Jam V2 w dobrej cenie znajdziecie TUTAJ.