Nowy telefon HTC RHYME™

HTC Rhyme wyróżnia się płaską obudową, zaawansowanymi funkcjami, odświeżonym HTC Sense™ oraz szeroką gamą akcesoriów

Nowy telefon stworzony dla ludzi, którzy oczekują zaawansowanych funkcji przy zachowaniu niewielkich wymiarów i łatwości obsługi tego typu urządzeń. Stylowy smartfon HTC Rhyme z HTC Sense™ dostępny jest w różnych kolorach wraz z gamą uzupełniających akcesoriów ułatwiających jego obsługę.

“HTC Rhyme reprezentuje całkiem nowe podejście do urządzeń mobilnych, oparte na przekonaniu, że istnieje znaczna grupa użytkowników, którzy poszukują telefonów przystosowanych do ich własnych potrzeb i wspierających ich podczas całego dnia.” –  powiedział Scott Croyle, vice president of design w HTC Corporation. „HTC Rhyme został stworzony, by spełnić oczekiwania tych użytkowników. Nowe, stylowe wzornictwo oraz innowacyjne akcesoria, jak np. HTC Rhyme Charm czy stacja dokująca zostały zaprojektowane, by stać się przedmiotami codziennego użytku.” 

Płaski, nowoczesny i stylowy

HTC Rhyme charakteryzuje się przemyślaną, stylową obudową wykonaną z jednego bloku aluminium, zapewniając unikalne wrażenia wzrokowe i dotykowe. Wykorzystane materiały, kształt i rozmiar zostały dobrane w taki sposób, by telefon doskonale leżał w dłoni, a jednocześnie posiadał wszystkie zaawansowane funkcje smartfonów. W USA sieć Verizon Wireless będzie oferować HTC Rhyme w trzech wersjach kolorystycznych: białej (Clearwater), piaskowej (Hourglass) i śliwkowej (Plum).

HTC Rhyme wykorzystuje ekran super LCD o przekątnej 3,7 cala i rozdzielczości WVGA oraz technologię dźwięku stereo wysokiej jakości. Smartfon oferuje też zaawansowane funkcje fotograficzne: aparat o rozdzielczości 5-megapikseli z automatyczną kontrolą ostrości, wydajną lampą błyskową LED i szybką migawką pozwalającą uchwycić ważne, ulotne momenty. Aparat został wyposażony również w szereg przydatnych funkcji, jak np.: rozpoznawanie twarzy, zapewniające ostry obraz postaci na zdjęciach, zdjęcia poklatkowe, umożliwiające wykonanie 5 kolejnych ujęć oraz tryb panoramiczny, umożliwiający wykonanie kilku zdjęć otoczenia, które następnie łączone są w widok panoramy. Ekran blokady HTC Rhyme może zostać dostosowany tak, by wyświetlał najważniejsze informacje w postaci wpisów Facebooka, zdjęć, prognozy pogody zaraz po włączeniu ekranu.

Akcesoria

HTC Rhyme Docking Station – stacja dokująca ładująca baterie telefonu a jednocześnie zmieniająca go w budzik i centrum muzyczne tak, by móc odtwarzać ulubioną muzykę przez wbudowane głośniki z technologią Bluetooth.HTC Rhyme Charm – innowacyjny sposób powiadamiania o przychodzących rozmowach i wiadomościach tekstowych w czasie, gdy HTC Rhyme znajduje się na dnie torby.  Charm jest małą świecącą kostką podłączaną do telefonu za pomocą linki, która może wystawać z torby, zapewniając szybkie wyjęcie telefonu. Zapewnia też łatwe odnalezienie smartfona wśród innych przedmiotów znajdujących się w torebce lub plecaku. •    HTC Rhyme Sports Armband – opaska umożliwiająca korzystanie z aplikacji i odtwarzacza muzyki podczas ćwiczeń sportowych.HTC Rhyme Tangle Free Headphones – słuchawki z nieplączącymi się kablami.HTC Rhyme Bluetooth® Headset – bezprzewodowy zestaw słuchawkowy, pasujący stylistycznie do telefonu, umożliwiający rozmowę bez angażowania rąk. HTC Rhyme Bluetooth® Car Speaker – bezprzewodowy zestaw głośnomówiący, przeznaczony do montażu na osłonie przeciwsłonecznej w samochodzie, zwiększający bezpieczeństwo podczas jazdy.

HTC Rhyme w najbliższych tygodniach dostępny będzie w USA na wyłączność w sieci Verizon Wireless, a w Europie, Środkowym Wschodzie, Afryce i Azji w październiku. W USA stacja dokująca, słuchawki i Charm będą częścią zestawu.