Odkryj z Focusem Centrum Nauki Kopernik – największe centrum nauki w Polsce

Redakcja miesięcznik Focus zaprasza na niezwykły spacer z cyklu “Focus odkrywa Warszawę”. Tym razem redakcja zaprasza wszystkich do udziału w przedpremierowym zwiedzaniem Centrum Nauki Kopernik. Spacer odbędzie się w sobotę, 30 października br. To jedyna taka okazja przed oficjalnym otwarciem 5 listopada br.

Z “Focusem” będzie można nie tylko wejść do Centrum Kopernika na kilka dni przed oficjalnym otwarciem, ale na dodatek przetestować eksponaty i wystawy oraz samodzielnie wykonać eksperymenty. Na ogromnej przestrzeni jest zainstalowanych ponad 450 urządzeń do przeprowadzania doświadczeń. Podczas spaceru wspólnie z pracownikami Centrum odwiedzimy pięć galerii: ‘Korzenie cywilizacji’, ‘Bzzz’ (dla najmłodszych), następnie ‘Świat w ruchu’, ‘Człowiek i środowisko’ oraz ‘Strefa czasu’. Będzie można m.in. podsłuchać światło, ścigać przestępcę, przeprowadzić samodzielnie operację chirurgiczną czy wzniecić ogniste tornado.

Zarejestruj się i zwiedź Centrum Kopernika jako jeden z pierwszych!

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych wraz z rodzinami.

O Centrum Kopernika czytaj w listopadowym wydaniu miesięcznika Focus (w sprzedaży od 22 października br.).

Więcej informacji o Centrum Kopernika: http://www.kopernik.org.pl/swiat_w_ruchu.php

Rezerwacje przyjmowane są od 22 października br. do wyczerpania miejsc:

– mailowo: [email protected]

– telefonicznie: 22 360 38 11 (w godz. 10:00 – 17:00)

* Liczba miejsc ograniczona. O udziale w spacerze decyduje kolejność zgłoszeń.

UWAGA: Przy zgłaszaniu prosimy o podanie imienia i nazwiska oraz danych kontaktowych do każdego uczestnika: numer telefonu lub adres e-mail.

Udział w spacerze jest bezpłatny.

Zbiórka: sobota, 30 października br., godz. 10:50, przed gmachem Centrum Nauki Kopernik, Warszawa, Wybrzeże Kościuszkowskie 20.

Przewidywany czas spaceru: ok. 2,5 godziny.

Partnerem akcji “Focus odkrywa Warszawę” jest stacja TVN Warszawa.