Ognia! Rusza Design On Fire 2013!

Artyści, projektanci, graficiarze, kolekcjonerzy i fani zapalniczek – łączcie się! Już 3 stycznia 2013 rusza druga edycja konkursu BIC Design On Fire

To niezła gratka dla osób, które mają wyobraźnię, głowę wypchaną po brzegi pomysłami i nie pogardzą szczyptą konkursowych emocji. Poza tym do zgarnięcia jest 4 000 euro, a zwycięski projekt będzie nadrukowany na 1 000 000 egzemplarzy zapalniczek, które w 2013 r. pojawią się wielu europejskich sklepach. Jak wejść do gry o zapalniczkę roku?

 

Dziś pomysł na… zapalniczkę

Zasady są dziecinnie proste: wystarczy zajrzeć na stronę www.mybiclighter.com lub na profil konkursowy marki BIC na fejsie (www.facebook.com/designonfire) i skorzystać z odpowiedniej aplikacji, dzięki której będzie można stworzyć własny decor zapalniczki.

Projekty (można zgłosić kilka) przyjmowane będą od 3 stycznia do 13 lutego 2013 roku, a zwycięzca bitwy projektów DOF 2013 zostanie wyłoniony do 1 marca.

 

Głosujący też wygrywają!

Nie masz żyłki do tworzenia grafiki? Nic straconego, przewidziano również atrakcje dla głosujących na najlepsze wzory oraz pomysłodawców ciekawych haseł reklamowych dotyczących konkursu.

Za oddanie głosu i wymyślenie hasła będzie  można wygrać 2 000 euro i kajak firmy BIC o wartości 400 euro.

Profil konkursowy i regulamin konkursu Design on Fire 2013 znajdziecie na Facebooku oraz na stronie internetowej www.mybiclighter.com.