Ortolifting zamiast lifingu

Ortolifting spowalnia proces utraty elastyczności mięśni twarzy, a tym samym opóźnia pojawianie się zmarszczek. Przeczytaj o tym jak odmłodzić swój wygląd bez ingerencji skalpela.

[custom_code]

W pewnym wieku nasza skóra zaczyna tracić młodzieńczą elastyczność, dają o sobie znać pierwsze zmarszczki. Nasz wygląd można poprawić bez ingerencji skalpela i medycyny estetycznej. Z pomocą przychodzi ortolifting.

Do  niedawna powszechne było myślenie, że aparaty ortodontyczne to wynalazek dla dzieci i nastolatków. Teraz także dorosłe osoby korzystają z dobrodziejstw ortodoncji. Nowoczesne aparaty są dyskretne, mało widoczne, pozwalają na uzyskiwanie szybszych efektów (przykładowo leczenie systemem Insignia to mniej wizyt u stomatologa, mniejszy dyskomfort, czas leczenia krótszy o 25-30% niż w przypadku tradycyjnej terapii). 

Okazuje się, że korekcja zgryzu nie tylko poprawia nasz uśmiech, minimalizuje ryzyko próchnicy i paradontozy, ale także potrafi nas odmłodzić. Specjaliści przekonują, że prawidłowe położenie górnych zębów zapewnia dobre układanie się górnej wargi tym samym spłyca bruzdy mimiczne i spowalnia tworzenie się nowych zmarszczek. Ponadto dzięki wyrównaniu i poszerzeniu łuku zębowego leczenie ortodontyczne może poprawić równowagę i estetykę twarzy nadając większe wypełnienie policzkom i wargom, uwydatniając i wygładzając kontury policzków, zapewniając szerszy uśmiech oraz kompensując niedobory elastyczności mięśni twarzy, pojawiające się w nieunikniony sposób wraz z upływem czasu.

W metodzie Insignia można zastosować zamki samoligaturujące (System Damona). Po przeprowadzeniu leczenia z zastosowaniem Systemu Damona wielu pacjentów zauważa zmiany, jakie zaszły w kształcie ich twarzy i profilu. Ten rodzaj poprawy zawdzięczamy terapii Damon System Bracelift™ (Ortolifting), która zapewnia szeroki uśmiech i wspaniały efekt w zakresie estetyki twarzy. W każdym wieku. System Damona wykorzystuje dużo delikatniejsze, bardziej równoważące się siły biologiczne niż ma to miejsce przy leczeniu zamkami konwencjonalnymi. Mniejsze tarcie systemu zapewnia uzyskanie właściwej pozycji zębów i poprawioną harmonię twarzy.

Warto odwiedzić dobrego ortodontę przed podjęciem decyzji o operacji plastycznej twarzy. Dobrze dobrany aparat ortodontyczny i nowoczesne leczenie potrafią zdziałać cuda i to bez ingerencji skalpela!

Listę gabinetów ortodontycznych znajdziesz na www.polorto.com.pl

Więcej:cywilizacje