Pierwsze na świecie kompleksowe opracowanie koncepcji logodydaktyki!

Logodydaktyka to autorska koncepcja Iwony Majewskiej-Opiełki, zajmująca się całościowo wspieraniem rozwoju człowieka, a przez to także firm.

Pozwala łączyć dobro jednostki z dobrem firmy. Jest to formuła dochodzenia do zadowolenia z życia i poczucia spełnienia bez odwoływania się do terapii i psychicznych obnażeń, przeznaczona dla ludzi odczuwających potrzebę zmian w życiu, ale także dla tych, którzy po prostu chcą czegoś więcej niż to, co już osiągnęli. Opiera się na właściwie rozumianej skuteczności działania i stałym rozwoju.

Logodydaktyka pozwala na znalezienie własnego unikatowego pomysłu na siebie, ustalić wizję i misję życia, zakłada doskonalenie charakteru i niezbędnych do skutecznego działania kompetencji psychologicznych. Posługując się wieloma specjalnie dobranymi zadaniami, ćwiczeniami i szkoleniami, pozwala nadać życiu własny sens (logos) oraz działać na podstawie wizji i misji życia. Główne metody logodydaktyki to szkolenia, trening osobisty jeden na jeden, coaching, mentoring, konsultacje i indywidualna praca z zadaniami.   

Celem niniejszej książki jest nauczenie, jak wspierać własny rozwój i nadawać mu właściwy kierunek oraz jak wspierać rozwój innych ludzi, a także organizacji i firm.

Dzięki lekturze dowiesz się m. in. jak:

  • wykorzystać w pełni swój potencjał,
  • rozwijać i zaspokajać własny instynkt samorealizacji,
  • lepiej zarządzać sobą w czasie,
  • wyznaczać indywidualne cele i tworzyć plany ich realizacji,
  • motywować siebie i innych,
  • tworzyć wizję i misję – tak własną, jak i firmy,
  • budować i podtrzymywać w przedsiębiorstwie atmosferę zaufania i otwartości,
  • dotrzeć do nieujawnianych talentów twoich pracownicy,
  • budować więź i kulturę w firmie,
  • stać się lepszym trenerem.

Iwona Majewska-Opiełka – psycholog, mówca motywacyjny, doradca w zakresie rozwoju osobowości i rozwoju firm, trener liderów. Prekursorka i jedna z najciekawszych postaci ruchu rozwoju potencjału człowieka w Polsce. Charyzmatyczna, budząca entuzjazm – inspiruje i porywa do działania. Założycielka Akademii Skutecznego Działania Iwony Majewskiej-Opiełki, oferującej unikatowy, oparty na spójnej koncepcji program szkoleń. Jest autorką 16 książek z dziedziny samodoskonalenia, w tym takich, jak: Akademia sukcesu, Umysł lidera, Wychowanie do szczęścia, Sukces firmy, Ku doskonałości, Czas kobiet, Droga do siebie, Siła kobiecości i Trener osobisty, czyli 365 dni z IMO. Za sprawą jej autorskiej koncepcji logodydaktyki dziesiątki firm i tysiące osób udoskonaliło siebie i swoje życie.