Polacy w zagranicznych ligach – zapowiedź weekendu!

W najbliższy weekend prawdopodobnie dalej nie zobaczymy na boisku Roberta Lewandowskiego, jednak wielu reprezentantów Polski powinno się pojawić na boiskach najlepszych lig Europy. Jak w starciu z Mainz poradzi sobie Krzysztof Piątek, a także czy Arek Milik zdobędzie kolejną bramkę dla Marsylii zdaniem zakładów bukmacherskich?
Polacy w zagranicznych ligach – zapowiedź weekendu!

Krzysztof Piątek vs Mainz

Na początku sezonu mogło się wydawać, że Krzysztof Piątek będzie miał problemy z regularnymi występami na boiskach Bundesligi. Polak przegrywał rywalizację z Cordobą, jednak w ostatnim czasie częściej wchodzi na murawę w roli zmiennika.

Hertha ma na swoim koncie trzy kolejne spotkania w Bundeslidze bez porażki, jednak w każdym z tych meczów Piątek wchodził na boisko z ławki. Zdecydowanie gorzej Stara Dama radzi sobie w potyczkach wyjazdowych, ponieważ w całym 2021 roku nie odnieśli żadnego zwycięstwa w delegacjach, a konkretnie mają na koncie już 10 kolejnych spotkań bez wygranej poza domem. Zakłady sportowe spodziewają się tutaj problemów Herthy.

Arkadiusz Milik vs Lorient

Kampania 2020/2021 z pewnością nie będzie obiektem przyjemnych wspomnień dla Arkadiusza Milika, a szczególnie pierwsza połowa sezonu, którą spędził na trybunach. Polak przede wszystkim musiał zadbać o kondycję psychiczną w tym trudnym dla siebie okresie.
Sprawdź, jak to najlepiej zrobić!

Od czasu transferu do Marsylii dyspozycja polskiego napastnika ciągle rośnie, co widać po statystykach. Milik w ostatnim spotkaniu ligowym z Montpellier zdobył bramkę, a jego drużyna zremisowała z tym przeciwnikiem 3:3. Zakłady online nie spodziewały się takiego wyniku, jednak czerwona kartka miała spory wpływ na losy tej rywalizacji.

OM plasuje się aktualnie na szóstej pozycji w tabeli i ma sporą stratę do Lyonu, który zajmuje ostatnie miejsce gwarantujące udział w przyszłorocznej edycji Ligi Mistrzów. W najbliższy weekend Arek Milik i spółka zmierzą się na wyjeździe z Lorient, które walczy o utrzymanie.

Marsylia w ostatnich tygodniach poprawiła się w aspekcie gry na własnym boisku, co powinno być istotną wskazówką dla typerów zakładów bukmacherskich przed obstawianiem rywalizacji z Lorient. Pięć meczów bez porażki na Velodrome, a także cztery wygrane z pewnością muszą robić wrażenie. Oby Polak w najbliższym meczu po raz kolejny trafił do siatki, ponieważ potrzebuje zbudować swoją pewność siebie przed Euro.

Zakłady bukmacherskie

Zakłady bukmacherskie proponują wiele ciekawych kursów, a także zdarzeń przed meczami z udziałem reprezentantów Polski. Chcesz obstawić, że Piątek i Milik strzelą gola w najbliższy weekend? W takim razie sprawdź ofertę zakładów sportowych na stronie, takiej jak, chociażby pzbuk.pl.

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Cherry Online Polska Sp. z o.o. działający pod nazwą PZBuk: zezwolenie MF z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.

Autor tekstu: Mateusz Nowak – redaktor Zagranie.com, absolwent dziennikarstwa sportowego i zarządzania w sporcie na UAM i fan piłki nożnej! Na Twitterze – @Mati_N95