Prezentownik 2021: co podarować ukochanej osobie?

Jednym z najtrudniejszych, ale i najbardziej satysfakcjonujących gwiazdkowych wyzwań jest znalezienie idealnego prezentu dla swojej ukochanej osoby. Potrzeba do tego nie tylko wyobraźni, ale i umiejętności słuchania, i to przez cały rok. W tym roku jesteście w kropce? Przychodzimy z ratunkową porcją inspiracji!
Prezentownik 2021: co podarować ukochanej osobie?

Smart TV

Zaczynamy z pompą! Spójrzmy na to realnie – trwa pandemia, której końca nie widać, więc chcąc czy nie, spędzamy dużo więcej czasu w swoich domach i – co za tym idzie – przed telewizorem: oglądając filmy i seriale, kibicując ulubionym sportowcom, słuchając muzyki, czy grając w gry. Czy wiedząc, jak wygląda nowa rzeczywistość, nowy smart TV, który chroni wzrok nie wydaje się idealnym prezentem pod choinkę? 

Na święta polecamy Wam telewizor, który mieliśmy okazję przetestować – LG OLED C1, który pozwala cieszyć się fantastyczną jakością obrazu i dźwięku, ograniczając przy tym emisję niebezpiecznego dla wzroku światła niebieskiego oraz pozbawiając obraz szkodliwych odblasków i migotania. Szczególnie przydatne przy długich sesjach gamingowych, do których telewizory LG OLED serii C1 są wprost stworzone – dzięki zaawansowanym rozwiązaniom dla graczy idealnie łączą się z konsolami nowej generacji (np. Xbox Series X). Co szczególnie ważne dla graczy, graczek oraz kibiców i kibicek sportowych, nawet w najbardziej dynamicznych scenach obraz jest płynny i wyjątkowo szczegółowy. Miłośnicy nocnych maratonów filmowych docenią też niezwykłą głębię czerni i powiększoną paletę rozmiarów ekranu – LG OLED C1 jest dostępny w rozmiarach od 48 do aż 83 cali, więc każda osoba może zbudować sobie takie kino domowe, jakie odpowiada jej indywidualnym potrzebom.

Wartym uwagi jest też fakt, że wybierając telewizor LG OLED, nie przykładamy się do zanieczyszczania środowiska – w procesie ich produkcji zadbano o maksymalne ograniczenie ryzyka emisji szkodliwych substancji. Telewizory LG OLED otrzymały certyfikat organizacji TÜV Rheinland potwierdzający brak migotania obrazu i niski poziom (zaledwie 29 proc.) emisji niebieskiego światła.

Sugerowana cena: od 4 699,01 zł

Głośnik bezprzewodowy

Dobry głośnik to prezent, z którego na pewno ucieszy się każda osoba, która kocha muzykę. Dobry, czyli…jaki? Po pierwsze, bezprzewodowy – już nikt nie potrzebuje w domu plączących się kabli. Po drugie, z doskonałą jakością dźwięku. Po trzecie, dobrze by było, żeby nie straszył wyglądem.

Wszystkie te cechy łączy w sobie LG XBOOM 360, który zaskakuje nie tylko swoją funkcjonalnością, ale też designem. Propozycja od LG to elegancki głośnik w kształcie stożka, w którym zamknięto autorską technologię realistycznego dźwięku 360 stopni. Dźwięk płynący z głośnika rozprzestrzenia się na dużą odległość i w każdym kierunku, a jakiekolwiek zniekształcenia nie mają miejsca. O głębokość basu i bogactwo dźwięku dba z kolei połączenie mocnej, tytanowej obudowy głośnika, woofera z włókna szklanego i kanału basowego. Co więcej, firma LG stworzyła dla użytkowników głośnika XBOOM 360 dedykowaną aplikację mobilną, która umożliwia zmianę oświetlenia głośnika na jeden z trzech trybów (Ambient, Naturę i Party), które tworzą odpowiedni nastrój do cieszenia się ulubionymi rytmami.

Sugerowana cena: 1 349 zł

Weekend poza domem

Jeśli nie praktyczny przedmiot, podaruj ukochanej osobie pod choinkę doświadczenie i nowe wspomnienia do Waszej kolekcji. Czy jest miejsce, o którego odwiedzeniu marzy Twój partner lub partnerka? To idealny moment, żeby zorganizować krótki wypad w to miejsce. Nie masz pomysłu, dokąd jechać? Sprawdź opcje zakwaterowania na popularnych serwisach turystycznych i wybierz miejsce, które najbardziej przypadnie do gustu obdarowywanej osobie. Możliwości jest mnóstwo: od weekendowego wypadu do innego miasta, przez wiejską sielankę, aż po tanie loty do europejskich miast – reszta to kwestia wyobraźni.

Bon na relaks

Pod koniec roku każdy jest zmęczony i marzy o porządnym relaksie, ale często jest tak, że czekamy z nim do lata, a niepotrzebny stres kumuluje się do granic wytrzymałości. Odpoczynek jest ważny, więc jeśli żyjesz z osobą, której zdecydowanie by się przydał, rozważ podarowanie jej bonu prezentowego do SPA lub na głęboki masaż – gwarantujemy, że się z tego ucieszy.

Nauka rzemiosła

Ceramika, malarstwo, szydełkowanie, haft, praca z drewnem, profesjonalne parzenie kawy, czy warzenie domowego piwa – prawie każdy/a z nas ma w głowie fach, którego chciał(a)by się nauczyć, ale ciągle coś staje nam na drodze. Święta to najlepszy czas, żeby podarować ukochanej osobie taką możliwość. Gdzie szukać? Internet jest pełen takich ofert – zerknij na profile społecznościowe lokalnych rzemieślników i rzemieślniczek – wiele małych firm prowadzi grupowe i indywidualne warsztaty dla chętnych.