Przeżyj koniec świata razem z Scifi Universal

Trzęsienia ziemi, gigantyczna powódź, a może wielka katastrofa nuklearna – Przeżyj koniec świata razem z Scifi Universal

W latach 60. ubiegłego wieku odnaleziono tajemnicze tablice, które nazwano potocznie kalendarzem Majów. Według przetłumaczonych na nasz język informacji, 21 grudnia 2012 roku ma nastąpić koniec świata. Ta prorocza wizja zagłady zainspirowała kanał Scifi Universal do rozpoczęcia końcowego odliczania. Każdego wieczora, od 1 do 21 grudnia, zapraszamy na  wieczór z filmem katastroficznym, który „umili” czas oczekiwania na totalną zagładę Ziemi.

Z kilkunastu oferowanych przez kanał Scifi Universal filmów, trzy polskie premiery telewizyjne  powinny szczególnie przypaść do gustu fanom filmowych obrazów zagłady.

Pierwszy z nich to “Arachnoquake”. Po trzęsieniu ziemi w Nowym Orleanie na powierzchnię planety wydostają się gigantyczne pająki, które wywołują ogólny chaos. W jedną z głównych ról pogromcy olbrzymich pająków wciela się Edward Furlong( znany z takich hitów jak „Terminator 2”, „American History X” czy „Green Hornet”). “Arachnoquake” na antenie SciFi Universal już w poniedziałek 3 grudnia o godzinie 21.00.

Kolejną propozycją na wieczory przygotowujące Ziemian na koniec świata jest “Koszmarny lot”. Film przedstawia starania pasażerów usiłujących po śmierci pilota bezpiecznie wylądować w samolocie, którego systemy elektroniczne uszkodzone zostały przez potężny rozbłysk słoneczny. Emisja filmu już w poniedziałek 17 grudnia o godzinie 21.00.

W obrazie pt. “12 świątecznych katastrof” pojawienie się na bożonarodzeniowym niebie tajemniczej, ciemnej gwiazdy wydaje się zwiastować apokalipsę. Podczas gdy trzęsienia ziemi, trąby powietrzne i inne ekstremalne zjawiska pustoszą planetę, nastoletnia dziewczyna odkrywa, że tylko ona jest w stanie zapobiec globalnej katastrofie. W rolach głównych  zobaczymy  Eda Quinna znanego m. in. z seriali „Eureka” i „Czysta krew” oraz Magdę Apanowicz, kanadyjską aktorkę, polskiego pochodzenia, znaną z występów w serialach „Caprica” czy „Kyle XY”.  Film “12 świątecznych katastrof” w Scifi Universal w piątek 21 grudnia o godzinie 21.00.

Codziennie, począwszy od 1  grudnia, na kanale Scifi Universal kolejny film katastroficzny. Szczególnie polecamy, polskie premiery filmów :
“Arachnoquake” poniedziałek 3 grudnia, godz. 21:00.

“Koszmarny lot”, poniedziałek 17 grudnia, godz. 21:00.

“12 świątecznych katastrof”, piątek 21 grudnia, godz. 21:00.

Więcej informacji na stronie www.scifiuniversal.pl