Przygotuj się do otwarcia własnego biznesu!

W IV edycji Szkoły Liderek będziesz mogła skorzystać z wiedzy, doświadczenia biznesowego i wsparcia mentorskiego.

Jeśli od dawna myślisz o tym, żeby otworzyć własny biznes, ale dotąd niewiele w tym kierunku zrobiłaś…

Jeśli czujesz, że własna firma to coś idealnego dla Ciebie, ale nie wiesz jak ruszyć…

Jeśli brakuje Ci wiary w to, że możesz osiągnąć sukces i chcesz nareszcie się odważyć zrobić pierwszy krok…

Koniec czekania, czas działania! Już 10 października rusza IV edycja Szkoły Liderek, unikalnego studium przedsiębiorczości dla kobiet pod hasłem “Liderka własnego życia: Od Pomysłu do Biznesu”!

Dołącz do Szkoły Liderek i przygotuj się do otwarcia własnego biznesu z polskimi bizneswomen! W IV edycji Szkoły Liderek będziesz mogła skorzystać z wiedzy, doświadczenia biznesowego i mentorskiego wsparcia m. in.:

  • Izabeli Makosz – założycielki i właścicielki firmy Time for Wax, obejmującej aż 7 salonów depilacji woskiem. Stworzyła polską markę, która ma na swoim koncie wiele dowodów uznania, zarówno środowisk biznesowych jak i ze strony klientów.
  • Magdy Bębenek –  autorki książek z serii “Polka potrafi” i podróżniczki. We wrześniu 2013 r. ukazał się debiut self-publishingowy Magdy, która w przeciągu 10 tygodni od jego premiery zarobiła na książce 30 000 zł, z zerowym budżetem marketingowym.
  • Patrycji Załug – bizneswoman, właścicielki Instytutu Przemiany i współwłaścicielki Akademii Kobiet Sukcesu, obecnie społeczności ponad 5 tysięcy kobiet. Po 10 latach pracy w korporacji, własny biznes zbudowała bez budżetu, polegając na swojej wiedzy, umiejętnościach i pewności siebie. Z jej autorskich warsztatów “Codziennie PEWNA SIEBIE” skorzystało już ponad 1000 kobiet! Współzałożycielka Szkoły Liderek.

Już tylko 4 miejsca czekają na najbardziej zmotywowane osoby, które czują się gotowe, aby wziąć życie we własne ręce i z pomocą praktyków biznesu przygotować i przetestować na rynku swój własny pomysł na biznes. Aplikuj do Szkoły Liderek i zostań liderką własnego życia!

Dowiedz się więcej: http://www.kobietyisukces.pl/szkola-liderek

Patroni Medialni: Sukces Pisany Szminką, Pracuj.pl

Partnerzy: Inspiration Space, Integria, Chiltern Business Farm, Centrum Łowicka, Jimdo, Atena Research&Consulting, BNI, Time for Wax, AJTeam, iBeauty.pl