“Focus” w TOK FM: crowdfunding [AUDYCJA]

Zapraszamy do słuchania specjalnego wydania naszej audycji “Człowiek 2.0” na antenie TOK FM! W najbliższy czwartek, 15 sierpnia po godz. 12 będziemy rozmawiać o finansowaniu społecznościowym.

Audycji można było posłuchać 15 sierpnia po godz. 12. Teraz jest dostępna jako podcast w formacie MP3. Pobierz podcast!

W magazynie „Coaching” nr 4/2013 piszemy o tym, jak cenne inicjatywy kulturalne, naukowe czy biznesowe są coraz częściej finansowane przez wielu drobnych darczyńców („Tłum sponsorów”, s. 66).

Na świecie udaje się w ten sposób zbierać miliony dolarów, dzięki którym powstają nowe produkty czy wydarzenia artystyczne. Jak wygląda finansowanie społecznościowe w Polsce? Czym zajmują się nasze serwisy crowdfundingowe?

I dlaczego warto inwestować w projekty, które są w nich prezentowane?  Jan Stradowski, szef działu nauki “Focusa” zaprasza do studia TOK FM specjalistów od nauki, technologii i nowych trendów, by dyskutować z nimi o tym, jak wygląda dziś nowa wersja Homo sapiens i dokąd zmierzają zmiany cywilizacyjne.  

W najbliższy czwartek po godz. 12 w audycji “Człowiek 2.0” jego gośćmi będą Maria Drabczyk, dyrektor Fundacji Eger i koordynatorka Wspieram Kulturę oraz Jakub Sobczak, menadżer projektu Polakpotrafi.pl. 

Polecamy:

* nasz artykuł „Zrzutka na wynalazek

* serwisy www.wspieramkulture.pl i http://polakpotrafi.pl  

* magazyn „Coaching” – http://coaching.focus.pl