“Jak skutecznie myśleć, działać, rozmawiać”. Już jest najnowszy Coaching Extra!

W nowym, odświeżonym magazynie Coaching Extra zapraszamy do udziału w praktycznych warsztatach rozwoju osobistego. Przygotowaliśmy mnóstwo ćwiczeń, które mogą rozsmakować się w uważniejszym byciu.

Zapraszamy Państwa na warsztaty. To nie jest sposób na to, byście nagle, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, poczuli się szczęśliwi czy spełnieni.To raczej zaproszenie do tego, żeby się zatrzymać, i przyjrzeć temu, co sami o sobie sądzimy, co jest dla nas ważne, czego potrzebujemy, co chcielibyśmy osiągnąć, dlaczego nam się nie udaje, jak porozumiewamy się z innymi ludźmi. Nie spieszcie się, pozwólcie sobie „zmarnować” trochę czasu.

Warsztaty poprowadzą eksperci: Hectór García i Francesc Miralles, Marlena Kossakowska, Dominika Lebda, Ewa Mukoid, Jacek Rozenek, Małgorzata Smoczyńska, Anna Witkiewicz i Patrycja Załug.

Żeby te warsztaty były dla was przyjemnością, zmieniliśmy formę magazynu, starając się, by powstał zeszyt ćwiczeń, w którym łatwo się notuje. Do pracy nad każdym numerem będziemy zapraszać świetnych polskich ilustratorów, licząc na to, że ich kreatywność będzie dla was inspirująca.

Ilustracje do tego numeru przygotowała Anna Niemierko, laureatka wielu nagród i wyróżnień w konkursach polskich i międzynarodowych, m.in. Bologna Ragazzi Award, Najpiękniejsza Książka Roku PTWK, Książka Roku PS IBBY, White Raven.

Mam nadzieję, że dacie się ponieść flow!

Katarzyna Sroczyńska


Coaching Extra (1/2017) w kioskach od 22.02.2017. ZOBACZ SPIS TREŚCI >>>