Webinar "Nie jesteś słaba!”

- Jak długo jeszcze pozwolisz, aby strach, wątpliwości i brak wiary w siebie powstrzymywały Cię przed sięganiem po to, czego najbardziej pragniesz? – pyta Patrycja Załug, trenerka kobiecej pewności siebie, od lat związana z Magazynem Coaching.

Trenerka poprowadzi bezpłatny webinar "Nie jesteś słaba! Czyli jak budować swoją kobiecą siłę i żyć szczęśliwie", 12 kwietnia 2017 r., godz. 20:00-21:15. To warsztaty, dzięki którym zwiększysz świadomość tego, co tak naprawdę decyduje o tym, czy czujesz się słaba czy silna i dowiesz się, jak budować swoją siłę, która będzie najcenniejszym zasobem podczas realizacji śmiały marzeń i w sytuacjach, gdy znajdujesz się na życiowych zakrętach.

Podczas internetowych warsztatów:

  • rozpoznasz i zdemaskujesz główne sposoby myślenia i działania, które pozbawiają Cię wewnętrznej siły;
  • dowiesz się, jak codziennie się wzmacniać, aby czuć się dobrze i żyć szczęśliwie;
  • odkryjesz sprawdzoną i skuteczną drogę od krytykowania siebie do zdrowej samoakceptacji, od perfekcjonizmu do doceniania siebie i od wątpliwości i lęków do niezachwianej wiary we własne możliwości.

Udział w webinarze jest bezpłatny. Zapisy i program dostępne są na:  codzienniepewnasiebie.pl/bezplatny-webinar

Warsztaty "Codziennie Pewna Siebie"

Chętne zapraszamy również na płatne warsztaty "Codziennie Pewna Siebie", które odbędą się  22 kwietnia 2017 w Warszawie.

Adresowane są do kobiet, które chcą poczuć się pewnie w życiu i w biznesie. Pozwalają odkryć, co tak naprawdę blokuje Cię przed sięgnięciem po to, czego pragniesz i pomagają wyzwolić odwagę, aby zacząć działać. Dowiedz się jak kreować wymarzone życie!

Zapisy, program i cennik znajdziesz na: http://www.codzienniepewnasiebie.pl/codziennie-pewna-siebie/