Randkowanie przez telefon

W lipcowym wydaniu „Focusa“ piszemy o nowym trendzie w nawiązywaniu znajomości. Sprawdźcie, jak działają mobilne aplikacje dla randkowiczów!

Tinder
Wyświetla potencjalnie interesujące osoby znajdujące się w pobliżu. Oceniasz je, wybierasz „tak” lub „nie”. Jeśli oboje wybierzecie „tak”, wtedy możecie rozpocząć czat.

LinkedUp!
Działa podobnie jak Tinder, ale pobiera dane nie z Facebooka, lecz z LinkedIn. Kojarzy ludzi, biorąc pod uwagę wykształcenie i branżę, w jakiej pracują.

Highlight
Ma charakter bardziej ogólny – pozwala na odszukanie ludzi o podobnych zainteresowaniach, a także informuje nas, gdy ktoś znajomy jest w pobliżu.

Grouper Social Club
Aplikacja do organizowania „randek grupowych”. Wraz z dwoma przyjaciółmi umawiasz się z innymi trzema osobami.

HowAboutWe
Proponujesz innym użytkownikom swój pomysł na randkę: od pójścia na kawę, przez wspólne malowanie obrazów, po skok na spadochronie. Jeśli ktoś uzna go za wart uwagi, możecie się umówić na spotkanie.

OKCupid
Można przeglądać profile, wysyłać wiadomości, a także szukać „randek w ciemno”. Algorytmy serwisu starają się dopasowywać użytkowników na podstawie podobnych zainteresowań.

Plenty of Fish
Mobilny interfejs pozwala przeglądać profile i wysyłać wiadomości, a fakt, że z aplikacji korzysta 58 mln osób sprawia, że szanse na znalezienie odpowiedniego partnera znacznie rosną.