Resident Evil: Afterlife

Resident Evil to marka, której nie trzeba przedstawiać. Od 1996 roku niezmiennie rośnie ilość fanów fantastycznej serii opowiadającej o krwawych zmaganiach z hordami zombie.

Genialna gra, która ukazała się na wszystkich dostępnych na świecie platformach, doczekała się swojej adaptacji filmowej. W rolę silnej i seksownej Alice od samego początku wcieliła się Milla Jovovich.

25 stycznia na rynek trafi najnowsza, czwarta z kolei odsłona filmowej sagi – Resident Evil: Afterlife. Film będzie dostępny na DVD oraz w spektakularnej edycji Blu-ray 3D! Tylko Blu-ray 3D zapewnia możliwość doświadczenia efektów specjalnych niemal na własnej skórze. Blu-ray 3D to nowy wymiar emocji! Oczywiście na płycie znajdują się obie wersje filmu, tzn. 2D i 3D, zatem produkt nabiera ponadczasowego charakteru i pozwala każdemu klientowi wykroczyć w przyszłość…

“ZAPIERAJĄCE DECH W PIERSI EFEKTY SPECJALNE. TAK POWINNO WYGLĄDAĆ PRAWDZIWE 3D.” – Brooks Parsons, Hollywood News Report

Po jednoosobowym ataku na korporację Umbrella, nadludzkie zdolności Alice (Milla Jovovich) zostają zneutralizowane. Uciekając przed powstałymi przez wirusa-T hordami nieumarłych, Alice ponownie łączy siły z Claire Redfield (Ali Larter) oraz jej bratem Chrisem (Wentworth Miller). Razem z innymi ocalałymi ukrywają się w opuszczonym więzieniu, wokół którego zgromadziły się niezliczone ilości krwiożerczych zombie, oddzielając ich od bezpiecznej „Arkadii”. Przedarcie się przez tłum zabójczych mutantów nie będzie łatwe, ale to starcie z Albertem Weskerem i korporacją Umbrella przeniesie walkę o przetrwanie na nowy poziom niebezpieczeństwa.