Rozwój to najlepsza droga do sukcesu

Żyjemy w niezwykłym pośpiechu na wielu płaszczyznach: zawodowej, technologicznej, osobistej. Każdego dnia pełnimy dziesiątki ról, wcielamy się w kolejne wersje samego siebie, nie wiedząc która jest najlepsza i nam najbliższa.

Zastanawiamy się, czy mamy kontrolę nad swoim życiem, czy też jesteśmy małym trybikiem w wielkiej machinie cudzych sukcesów. Według doświadczonych coachów zmiana w życiu zaczyna się od postawienia sobie właściwych pytań: Czego pragnę? Czego nie chcę? Kim jestem? Jeśli chcesz, by te pytania zaprowadziły Cię do mądrych odpowiedzi, poznaj narzędzia, które sprawią, że staniesz się najlepszą wersją siebie, a tym samym spełnionym człowiekiem.

To jest w zasięgu Twoich możliwości już dziś, jak zapewnia Mateusz Grzesiak,

międzynarodowy trener rozwoju osobistego, charyzmatyczny coach prowadzący warsztaty Create Yourself cieszące się niesłabnącym zainteresowaniem w Polsce i na świecie. Zaproszeni goście specjalni: Omenaa Mensah oraz Jacek Rozenek, wnoszą do nich swoje osobiste doświadczenie i przykłady zdradzając sposoby na osiągnięcie sukcesu. Dzięki dwudniowym warsztatom Create Yourself organizowanemu przez Akademię Rozwoju Osobistego C.U.D. – ciało, umysł, dusza, dowiesz się, jak podążać drogą samorealizacji i samodoskonalenia, jak zdobyć umiejętność właściwego określania celów życiowych i zawodowych oraz jak poradzić sobie z mechanizmami działania, myślenia i emocji. Zbudzisz swój potencjał poznając metody budowania pozytywnej opinii na swój temat w kontekście wiarygodności i atrakcyjności, zmiany negatywnej oceny na pozytywną, a także sposoby budowania kontaktu z nowopoznanymi osobami. Ta praktyczna wiedza z pewnością okaże się przydatna w Twojej drodze ku sukcesom w biznesie i spełnieniu w życiu. Jeśli interesujesz się komunikacją niewerbalną, umiejętnością dobierania się w związki partnerskie oraz biznesowe, psychologią społeczną i metodami wzbudzania motywacji – to szkolenie przeznaczone jest właśnie dla Ciebie.

Podejmij decyzję, by rozwijać swoje umiejętności interpersonalne i wzbogacać wiedzę z zakresu psychologii motywacyjnej oraz coachingu. Przekonaj się, jak zmiana perspektyw i postaw wpłynie na Twoje życie.