Rusza grupa rozwojowa Mistrzynie Życia Pełnią

Z okazji dwóch jubileuszy – 7-lecia Akademii Kobiet Sukcesu i 5-lecia pracy trenerskiej jej założycielki, Małgorzaty Smoczyńskiej – 16 lutego 2016 rusza unikatowa roczna otwarta grupa rozwoju osobistego dla kobiet Mistrzynie Życia Pełnią.

Grupa będzie niezwykłym kompendium wiedzy i najskuteczniejszych narzędzi budujących świadomość siebie i dobre nawyki prowadzące do Mistrzostwa Życia Pełnią. W programie znalazły się najlepsze, najbardziej popularne warsztaty  Małgorzaty Smoczyńskiej, a także wiele nowych, pogłębionych i rozszerzonych programowo zajęć. Pierwsze warsztaty już we wtorek 16 lutego 2016 w godzinach 18.30-21.30 w Inspiration Space.

Co miesiąc inny motyw przewodni i dwa warsztaty we wtorkowe wieczory (wprowadzający i pogłębiający) oraz dodatkowe, wartościowe materiały i ćwiczenia do wykonania pomiędzy warsztatami (ze wsparciem i mobilizacją płynącą z grupy). Taka formuła pozwoli nie tylko zapoznać się z ciekawą, różnorodną wiedzą psychologiczną, ale też wcielać ją konsekwentnie krok po kroku w życie.

Każdy kwartał roku (zaczynającego się na potrzeby grupy w lutym, a kończącego się w styczniu 2017) będzie poświęcony innemu ważnemu obszarowi świadomości i kompetencji, które są niezbędne do tego, by stawać się Mistrzynią Życia Pełnią. Te obszary to:

1. Świadomość siebie i własnego POTENCJAŁU (wiem, kim jestem, co jest dla mnie ważne, czego potrzebuję, o czego dążę i jakie cenne zasoby mam  lub mogę łatwo zdobyć, by osiągać z sukcesem swoje cele)

 • 16 i 23 lutego: Miesiąc odkrywania bogactwa własnych TALENTÓW
 • 8 i 22 marca: Sztuka życia z PASJĄ
 • 12 i 26 kwietnia: Miesiąc zdrowego egoizmu, świadomości własnych potrzeb, wartości i celów

2. Moc Nieograniczonych MOŻLIWOŚCI (wiedza, czym są przekonania i wzorce, które nami sterują oraz jak je skutecznie zmieniać, by lepiej nam służyły; świadomość tego, jak funkcjonuje nasz umysł w momencie, gdy chcemy zrobić coś nowego oraz tego, jak zapanować nad jego nadmiernymi obawami)

 •  10 i 17 maja: Moc władzy nad UMYSŁEM, czyli o tym, że nie ma innych ograniczeń niż te w naszej głowie
 • 7 i 21 czerwca: Moc Skutecznej ZMIANY, czyli jak nauczyć się sterować wewnętrznym słoniem i umieć wdrożyć każdą zmianę
 • 5 i 19 lipca: Moc Odwagi w Działaniu – jak odważyć się zrealizować swoje marzenia

3. Efektywne zarządzanie ENERGIĄ ŻYCIOWĄ (czyli o tym skąd czerpać siłę i długotrwałą motywację do działania oraz jak zoptymalizować swoje wysiłki, by umieć dochodzić do celu drogą najkrótszą, najlżejszą i najbardziej przyjemną J

 • 2 i 23 sierpnia: Wyprawa do źródeł MOTYWACJI
 • 13 i 20 września: Twój CZAS na ZMIANY, czyli jak odzyskać czas, którego tak bardzo nam brakuje na to, co najważniejsze
 • 4 i 18 października: Work-life Balance i Sztuka Lekkiego Życia

4. Sztuka KREOWANIA RZECZYWISTOŚCI (o tym, jak bez wysiłku i z radością kreować przepływ w każdym obszarze życia – mieć wszystko, czego pragniemy i nie musieć o to nadmiernie walczyć)

 • 15 i 22 listopada: Miesiąc uwalniania kreatywnej, TWÓRCZEJ ENERGII z elementami projektowania nowej, lepszej wersji siebie (z wykorzystaniem rewelacyjnego design thinking)
 • 6 i 13 grudnia: MOC Przyciągania Dobrostanu (umiejętność kreowania dobrobytu finansowego i skutecznego działania w stanie FLOW)
 • 10 i 24 stycznia: Moje Mistrzostwo Życia Pełnią (kreacja optymalnej wizji życia z wykorzystaniem Mapy Marzeń oraz narzędzi efektywnego planowania celów noworocznych)

Po każdym miesiącu uczestnictwa w grupie będziesz bogatsza o:

 • większą świadomość siebie i mechanizmów psychologicznych, które wpływają na Ciebie i ludzi z Twojego otoczenia
 • nowe, inspirujące pomysły na własny rozwój i ukierunkowanie drogi życiowej
 • dobrze spędzony czas i zrobione kolejne kroki w kierunku realizacji Twoich marzeń i celów
 • dużo dobrej energii, optymizmu i wspierające, ciepłe relacje z kobietami takimi jak Ty

Dołącz do grupy Mistrzynie Życia Pełnią! Pozwól sobie na inspirację i czas tylko dla siebie, zdobądź przestrzeń na wprowadzanie ważnych zmian i siłę do działania, a także dobrą energię, ciepło i wsparcie wyjątkowych kobiet. Niech to będzie Twój rok!

Zapisz się już teraz – liczba miejsc ograniczona!

Zasady udziału i informacje o zapisach na stronie:  http://www.kobietyisukces.pl/grupa-mistrzynie-2. Uwaga – na nasze czytelniczki czeka zniżka! Zapisując się na warsztaty przez maila podanego na stronie należy podać hasło “Coaching”. Wtedy koszt wybranego karnetu zostanie obniżony o 50 zł.