Ruszyło Roadshow 4. edycji ADAMED SmartUP!

Na czym polega immobilizacja drożdży? Czy możliwe jest naukowe wyjaśnienie zjawiska iluzji? Między innymi tego dowiedzą się już w grudniu uczniowie szkół w całej Polsce podczas spotkań ze studentami w ramach tegorocznej edycji Roadshow ADAMED SmartUP.

Roadshow ADAMED SmartUP to cykl spotkań edukacyjnych, organizowanych przez studenckie koła naukowe z uczelni z całej Polski. Studenci przygotowali specjalne pokazy oraz doświadczenia z zakresu nauk ścisłych i przyrodniczych. Spotkania odbywają się w szkołach ponadpodstawowych w różnych miastach Polski przez cały miesiąc. Celem Roadshow ADAMED SmartUP jest pokazanie młodzieży, że nauka to nie tylko książki i teoria, ale przede wszystkim fascynująca praktyka. Możliwość przeprowadzania własnych doświadczeń oferuje również uczestnictwo w obozie ADAMED SmartUP. Tylko do 15 stycznia 2018 r. można się rejestrować się na platformie www.adamedsmartup.pl, aby zawalczyć m.in. o udział w innowacyjnym obozie naukowym, 10-cio miesięczne konsultacje edukacyjne oraz stypendia naukowe.

ADAMED SmartUP to dla jego uczestników szansa na zrealizowanie swoich naukowych planów, które do tej pory wydawały się poza zasięgiem możliwości. Aby zachęcić młodzież do postawienia swojego pierwszego kroku na drodze do naukowych karier, za sprawą udziału w programie ADAMED SmartUP, studenckie koła naukowe wyruszają w Roadshow, udowadniając, że nauki ścisłe i przyrodnicze warto studiować – mówi Martyna Strupczewska, Kierownik Programu ADAMED SmartUP.  Pierwszym krokiem w procesie rekrutacyjnym do 4. edycji ADAMED SmartUP jest naukowa gra alternatywnej rzeczywistości. Zarejestruj się na www.adamedsmartup.pl i zawalcz o naukową przyszłość!

 

Warto sprawdzić

Wczytuję wpisy...