Sage dostarczy dobrą kawę na Boże Narodzenie

Kiedy srebrne gwiazdy zdobią nocne niebo, a aromatyczny zapach świeżo pieczonych ciast wypełnia dom, Sage Appliances przynosi magię Świąt Bożego Narodzenia do Twojego domu dzięki najnowszemu ekspresowi do kawy, the Barista Touch Impress. To więcej niż ekspres – to serce domowych spotkań, gdzie każda filiżanka kawy jest jak ciepły uścisk, a wspomnienia tworzone przy kawie są tak samo ważne jak same święta.
Sage dostarczy dobrą kawę na Boże Narodzenie

Barista Touch Impress to nowoczesna technologia w tradycyjnym, świątecznym wydaniu z funkcją Auto MilQ, która idealnie spienia mleko roślinne – owsiane, migdałowe, sojowe i bez laktozy – aby każda kawa była jak prezent pod choinką. To ekspres, który wie, jak ważna jest różnorodność i wybór, szczególnie gdy wokół stołu gromadzi się rodzina i przyjaciele o różnych upodobaniach.

Z nowym ekranem dotykowym Barista Guidance ekspres staje się centrum świątecznej rozrywki. Pokazuje, jak łatwo stworzyć idealne espresso, które zachwyci nawet najbardziej wymagającego wujka czy babcie, pamiętając dokładnie, jaką kawę preferują. Dzięki temu każde świąteczne spotkanie zaczyna się od personalizowanego, ciepłego powitania.

AutoMILQ, to jak elfy pomagające w przygotowaniu idealnego mleka do kawy. Rozumiejąc różnice między mlekami roślinnymi, technologia ta dostosowuje temperaturę i teksturę, aby każda latte była dziełem sztuki, gotową do podziwiania przy blasku choinkowych światełek.

Dodatkowo, Barista Touch Impress zawiera system Impress Puck, który wraz z inteligentnym dozowaniem i “wspomaganym ubijaniem”, pozwala każdemu poczuć się jak profesjonalny barista, tworząc idealnie spójne napoje, które umilą każde świąteczne chwile spędzone w gronie najbliższych.

W te Święta pozwól, aby Barista Touch Impress od Sage Appliances wzbogacił Twoje rodzinne tradycje, przynosząc radość i ciepło z każdą kroplą doskonale zaparzonej kawy. Bo przecież nie ma nic lepszego, niż wspólne chwile przy filiżance ulubionej kawy, celebrowane w ciepłej, świątecznej atmosferze domu.

Barista Touch Impress jest dostępny w sklepie internetowym producenta w cenie 5 999 zł.

Lokowanie produktu: Sage