Wybierz odkurzacz dopasowany do Twoich potrzeb, a Samsung zwróci Ci część pieniędzy, jakie na niego wydasz

Klasyczne odkurzacze na kablu powoli odchodzą do lamusa, zastępowane przez roboty odkurzające czy modele pionowe. Jeśli szukacie właśnie takiego sprzętu, Samsung ma dla Was naprawdę szeroki wybór. Warto zapoznać się z ofertą producenta, zwłaszcza teraz, gdy można odzyskać część wydanych pieniędzy.
Wybierz odkurzacz dopasowany do Twoich potrzeb, a Samsung zwróci Ci część pieniędzy, jakie na niego wydasz

Samsung zwraca pieniądze za zakup odkurzacza

Odkurzacze pionowe przemawiają do mnie bardziej niż roboty odkurzające czy nawet te 2w1, posiadające również funkcję mopowania. Jasne, ich bezobsługowość (zwłaszcza ze stacją opróżniającą) jest czymś świetnym, ja jednak wolę mieć cały czas kontrolę nad sprzątaniem, docierając w każdy zakamarek. W dodatku wiele modeli daje możliwość wymontowania z korpusu mniejszego odkurzacza, którym możemy odkurzyć półki, meble czy odświeżyć zasłony, przez co taki sprzęt staje się jeszcze bardziej użyteczny.

Czytaj też: Kup sprzęt Electrolux, a firma zapłaci za Ciebie rachunki

Oczywiście znalezienie odpowiedniego modelu jest trudne, nawet w obrębie jednego producenta. Samsung w swojej ofercie ma naprawdę sporo pionowych odkurzaczy bezprzewodowych – od tych najbardziej podstawowych, a na tych zaawansowanych, ze stacją opróżniającą pojemnik na kurz kończąc. Na szczególną uwagę zasługuje tutaj Bespoke Jet AI, czyli najmocniejszy odkurzacz bezprzewodowy producenta.

Cechuje go moc ssąca do 280 W, zapewniająca wysoką skuteczność sprzątania na różnych powierzchniach. Czas pracy też jest długi, bo dzięki dwóm bateriom dostępnym w zestawie, możemy z niego korzystać do 160 minut z krótką przerwą na wymianę ogniwa. Zgodnie z nawą, nie zabrakło tutaj inteligentnych funkcji w postaci trybu odkurzania AI – odkurzacz sam rozpozna rodzaj sprzątanej powierzchni i dostosuje moc ssącą. Na uwagę zasługuje również stacja dokująca, pełniącą funkcję czyszczącą, bo opróżnia pojemnik na kurz, byśmy sami nie musieli się z tym męczyć.

Czytaj też: Świetna promocja na wybrane sprzęty LG. Za wniesienie i montaż nie zapłacisz już majątku

Jeśli nie zależy Wam na aż tak zaawansowanym modelu lub nie chcecie wydawać aż tylu pieniędzy, w ofercie nie brakuje modeli tańszych, w tym także takich, z funkcją mycia i polerowania podłóg. Na stronie promocji znajdziecie ich opisy, wraz z opcją porównania specyfikacji, by dokonać łatwiejszego oraz bardziej dopasowanego do potrzeb wyboru.

Zbliżająca się wiosna to czas porządków, dlatego Samsung przygotował specjalną promocję, w ramach której za zakup wybranego bezprzewodowego odkurzacza Bespoke Jet lub Jet możemy dostać nawet 600 złotych zwrotu na konto. By skorzystać z oferty, należy:

  • Kupić wybrany odkurzacz bezprzewodowy Bespoke Jet™ lub Jet między 12 marca 2024 r. a 30 kwietnia 2024 r. lub do wyczerpania puli zwrotów.
  • Zostawić opinię o urządzeniu na samsung.pl, stronie sprzedawcy lub stronie porównywarki cenowej. Opinia musi zawierać min. 200 znaków i być oznaczona hasztagami: #OpiniaZaCashbackwPromocji oraz #PromocjaSamsungOdkurzaczeBezprzewodowe
  • Zarejestrować zgłoszenie, do czego potrzebne będą: skan dowodu zakupu, nr seryjny urządzenia, zdjęcie tabliczki znamionowej, zdjęcie lub zrzut ekranu opublikowanej opinii o urządzeniu, zdjęcie pudełka po wycięciu tabliczki znamionowej. Formularz zgłoszeniami wypełniamy z wykorzystaniem swojego konta Samsung Account, które jest wymagane, w ciągu 21 dni od daty zakupu widocznej na dowodzie zakupu, nie później niż do 21 maja 2024 r.
  • Po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia wypłata zwrotu na konto nastąpi w ciągu 21 dni roboczych, nie później niż do 3 lipca 2024 r.

Czytaj też: Szukacie dużych lodówek? Sprawdźcie odświeżoną ofertę multidoor od LG

W zależności od wybranego modelu, kwota zwrotu też jest różna (pełną listę znajdziecie tutaj):

  • 600 złotych za zakup modeli z serii Bespoke Jet Plus i flagowego Bespoke Jet AI,
  • 450 złotych zwrotu za zakup odkurzaczy z serii Jet 95,
  • 300 złotych wróci na nasze konto, gdy kupimy odkurzacz z serii Jet 85,
  • 200 złotych Samsung zwróci nam za zakup modelu z serii Jet 75E,
  • 150 złotych zaoszczędzimy po zakupie modelu VS15A60AGR5/GE Jet 65 pet.

Warto też zerknąć na stronę promocji, bo tam przy każdym modelu Samsung wyszczególnił dodatkowe promocje, na które można się załapać przy okazji zakupów, takie jak rabat 5% z kodem WIOSNA czy -10% za zwrot starego urządzenia AGD. Jest więc możliwość dodatkowej oszczędności, z czego warto skorzystać.