Sekretny język komunikacji. Jak odczytywać i przekazywać sygnały werbalne i niewerbalne

Sukces naszego pomysłu nie zależy tylko od samego pomysłu, lecz od tego, jak błyskotliwie potrafimy go przedstawić. Subtelne komunikaty, które nieustannie przekazujemy poprzez język ciała, mimikę, dobór słów i modulację głosu, mają ogromny wpływ na to, jak jesteśmy odbierani. Vanessa van Edwards odkrywa przed nami sekretny język sygnałów społecznych, które stale nam umykają. Wskazuje także, co zrobić, aby wzmocnić pewność siebie, zdobyć szacunek oraz wywrzeć większy wpływ na innych.
Sekretny język komunikacji. Jak odczytywać i przekazywać sygnały werbalne i niewerbalne

Subtelne komunikaty, które nieustannie przekazujemy poprzez język ciała, mimikę, dobór słów i modulację głosu, mają ogromny wpływ na odbiór naszych pomysłów i na to, jak jesteśmy postrzegani. Te pozornie niewinne sygnały mogą wzmocnić nasze przesłanie albo je osłabić.

Sukces twojego pomysłu nie leży w samym pomyśle, lecz w tym, jak błyskotliwie potrafisz go przedstawić. Przeczytaj tę książkę, a twoje pomysły ożyją John Jantsch, autor Duct Tape Marketing i The Ultimate Marketing Engine

Jeśli kiedykolwiek przerwano ci podczas spotkania, nie dostrzeżono twojego potencjału lub zignorowano twoje pomysły, problem może tkwić w sygnałach, które nieświadomie wysyłasz innym.  Vanessa van Edwards odkrywa przed nami sekretny język i uczy, jak pokazać siłę, charyzmę i skuteczne przywództwo oraz wzbudzać zaufanie i sympatię.

Z jej książki dowiesz się:

  • jak mową ciała przekazać: „Jestem liderem. Oto dlaczego powinieneś do mnie dołączyć”;
  • które sygnały wokalne sprawiają, że brzmisz bardziej przekonująco;
  • jakich komunikatów werbalnych użyć w CV, brandingu i wiadomościach e-mail, aby wzbudzić w odbiorcy zaufanie i ekscytację na myśl o waszym spotkaniu;
  • jakie sygnały wizualne wysyłasz poprzez swój ubiór, zdjęcia profilowe i markę korporacyjną.

Niezależnie od tego, czy negocjujesz ofertę pracy, próbujesz przekonać potencjalnego inwestora czy prowadzisz trudną rozmowę ze współpracownikiem, ta książka pomoże ci poprawić relacje, wyrazić empatię i nawiązać kontakty, które będą miały trwały pozytywny wpływ na twoje życie.

Ten poradnik to lektura obowiązkowa. Van Edwards wskazuje, co zrobić, aby wzmocnić pewność siebie i zdobyć szacunek oraz wywrzeć silniejszy wpływ na innych. Przeczytaj tę książkę i dowiedz się, jak zwiększyć swoją moc, pozostając wiernym sobie. Mel Robbins, autorka bestsellerów Nawyk przybijania piątki i Reguła 5 sekund

Książka “Sekretny język komunikacji. Jak odczytywać i przekazywać sygnały werbalne i niewerbalne” autorstwa Vanessy Van Edwards dostępna jest w cenie 59,90 zł.