Serwis pożyczkowy Szybka Gotówka – będziesz zdziwiony jak szybko można pożyczyć pieniądze!

Chcesz pożyczyć pieniądze naprawdę szybko i bez formalności? Sprawdź, jak to wygląda w naszym serwisie i jak wiele korzyści czeka w nim na każdego naszego klienta!

PROMOCJA

Szybka Gotówka to serwis internetowy, który proponuje proste i nowoczesne pożyczki gotówkowe bez wychodzenia z domu. Zapewniamy nie tylko super szybki proces udzielania pożyczek, ale jak dotąd najatrakcyjniejsze promocje w polskim Internecie. 

Bo pożyczanie powinno być proste

Jesteśmy polską firmą, która kilka lat temu stworzyła serwis SzybkaGotowka.pl z myślą o rzeczywistych potrzebach polskich klientów zmęczonych skomplikowanymi procedurami udzielania kredytów bankowych. Oprócz uproszczenia procesu ubiegania się o pożyczkę naszym celem było umożliwienie uzyskania finansowania osobom, które nie mogą otrzymać jej w bankach. Aby osiągnąć nasz cel, postawiliśmy na:
•    nowoczesne technologie internetowe, 
•    innowacyjny sposób weryfikacji wniosków pożyczkowych, 
•    oraz ludzkie podejście do indywidualnych historii naszych klientów.

Nasz wysiłek w opracowanie innowacyjnej oferty się opłacał – do dzisiaj skorzystało z niej milion zadowolonych klientów, którzy docenili nasze proste i szybkie pożyczki dostępne całkowicie online.

Najwyższa kwota pierwszej pożyczki za darmo

W odróżnieniu od innych serwisów w Szybkiej Gotówce nie stosujemy żadnych limitów kwotowych dla nowych klientów. Jeżeli korzystasz z naszej oferty po raz pierwszy, od razu możesz ubiegać się o maksymalną kwotę pożyczki, czyli aż 6000 zł. Co więcej, będąc naszym nowym klientem, otrzymasz promocyjne warunki pożyczki, czyli za pożyczoną sumę pieniędzy nie będziesz musiał płacić żadnych kosztów – ani prowizji, ani odsetek, ani żadnych innych opłat. Pożyczysz 6000 zł – oddasz 6000 zł i ani grosza więcej!

Minimum formalności 100% online

Potrzebujesz szybko pieniędzy, ale nie lubisz skomplikowanych formalności? Serwis Szybka Gotówka z pewnością przypadnie Ci do gustu. U nas cały proces udzielania pożyczki przebiega całkowicie online, a od naszych klientów wymagamy jedynie posiadania dowodu osobistego, telefonu komórkowego oraz własnego konta w banku. Wystarczy, że wybierzesz kwotę pożyczki, wypełnisz krótki formularz online swoimi danymi osobowymi oraz potwierdzisz, że jesteś właścicielem rachunku bankowego. W 15 minut otrzymasz decyzję kredytową i błyskawiczny przelew środków na konto.

Minimum wymagań    

Nie wymagamy od Ciebie ani żadnych poręczeń ani zabezpieczeń kredytu. Najczęściej nie potrzebujemy ani zaświadczeń o dochodach, ani wyciągów z rachunku, za wyjątkiem bardzo rzadkich sytuacji.

Co więcej, jako jedna z niewielu firm na rynku, nie stosujemy limitów wiekowych. U nas na pożyczkę ma szansę zarówno 18-latek, jak i osoba starsza, która ukończyła 70, 80, a nawet 90 lat.

Oczywiście pożyczki gotówkowe udzielane są wyłącznie osobom o bezpiecznej sytuacji finansowej, które mogą je spłacić w wyznaczonym terminie. Dbamy o to, by nasze pożyczki pomagały rozwiązywać różne problemy, a nie stawały się ich przyczyną. Dlatego badamy zdolność kredytową naszych klientów, ale bierzemy pod uwagę różne źródła dochodów, czyli także te wynikające z umów zlecenia i o dzieło, a nawet z pracy „na czarno”.

Elastyczne podejście do różnych sytuacji

Po pożyczkę zgłaszają się osoby o różnej sytuacji finansowej i każda z nich jest przez nas indywidualnie analizowana. Właśnie dlatego w Szybkiej Gotówce niemal każdy może liczyć na finansowanie adekwatnie do możliwości finansowych. Odmawiamy pożyczenia pieniędzy jedynie osobom bardzo zadłużonym oraz tym, które nie są rzetelne w spłacie swoich zobowiązań. Cenimy terminowość i uczciwość. W przypadku gdy nie będziesz miał pieniędzy na spłatę swojej pożyczki i powiesz nam o tym szczerze, umożliwimy Ci przedłużenie terminu spłaty o 7, 14 lub 30 dni w formie refinansowania pożyczki, dzięki czemu nie będziesz miał kłopotów z negatywnym wpisem w BIK i windykacją.

Atrakcyjne warunki pożyczek dla stałych klientów

W Szybkiej Gotówce mamy nie tylko promocję dla nowych klientów w postaci pierwszej pożyczki za darmo, ale także cały pakiet różnych korzystnych rozwiązań dla naszych stałych pożyczkobiorców. Jeżeli zostaniesz z nami na dłużej, będziesz mógł z nich skorzystać i dzięki temu Twoje kolejne pożyczki będą tańsze nawet o kilkaset złotych od pożyczek oferowanych w bankach i innych firmach pożyczkowych.

Co 5 pożyczka za darmo – wystarczy, że będziesz regularnie brał u nas pożyczki z okresem spłaty wynoszącym co najmniej 14 dni i spłacał je w wyznaczonym terminie, a każdą co piątą pożyczkę otrzymasz całkowicie za darmo. Tylko u nas pożyczki za 0 zł dostępne są więc nie tylko dla nowych, ale także stałych klientów!

Bonus za znajomego – aż 40 zł zniżki na kolejną pożyczkę otrzymasz w przypadku, gdy polecisz Szybką Gotówkę swojemu znajomemu, a ten rzeczywiście skorzysta z naszej oferty. Im więcej Twoich przyjaciół zaciągnie u nas pożyczkę, tym więcej oszczędzisz na swojej kolejnej pożyczce.

Nowoczesna aplikacja mobilna

Pożyczkę w Szybkiej Gotówce możesz otrzymać przez 7 dni w tygodniu, korzystając z naszego serwisu internetowego lub zupełnie nowej aplikacji mobilnej dostępnej za darmo w Google Play. Dzięki aplikacji zyskasz dostęp do naszej aktualnej oferty i wszystkich promocji, a także będziesz mógł w każdej chwili i z każdego miejsca szybko i wygodnie złożyć wniosek o pożyczkę. Aplikacja Szybka Gotówka daje Ci możliwość bieżącego monitorowania statusu swojej pożyczki przez 24 godziny na dobę, kontaktowania się nami, a także zarządzania swoim profilem. 

Już wiesz, jak działa Szybka Gotówka? My naprawdę mamy najszybszą, najwygodniejszą i najatrakcyjniejszą pożyczkę online w polskim Internecie!