„Śledczy na tropie” – spotkanie z agentem Tomkiem

„Śledczy na tropie” to cykl spotkań i warsztatów, poświęconych zagadnieniom z dziedziny kryminalistyki, organizowanych pod szyldem magazynu „Śledczy”. Do udziału w warsztatach zaproszone są wszystkie osoby, które chciałyby poznać bliżej pracę policjantów, a także służb wspierających policję.

Gościem kolejnego spotkania z cyklu „Śledczy na tropie” będzie Tomasz Kaczmarek – najsłynniejszy agent “przykrywkowy” Centralnego Biura Antykorupcyjnego, a obecnie poseł na Sejm RP. Panel odbędzie się we wtorek, 4 września br. o godzinie 18:00. Gospodarzem spotkania będzie Artur Górski – redaktor naczelny magazynu „Śledczy”.

 

Jak wygląda praca w CBA? W jaki sposób przeprowadzone zostały największe akcje z udziałem “agenta Tomka”? Jakimi technikami posługują się funkcjonariusze służb specjalnych?

Podczas spotkania Artur Górski porozmawia z Tomaszem Kaczmarkiem o kulisach jego pracy i specyfice zawodu “przykrywkowego” agenta specjalnego.

INFORMACJE O SPOSOBIE ZGŁASZANIA SIĘ:

W spotkaniu może wziąć udział 30 osób.

Zgłoszenia przyjmowane są mailowo i telefonicznie od 13 sierpnia br. do wyczerpania miejsc:

• mailowo: [email protected] (w tytule maila prosimy wpisać: Spotkanie z Tomaszem Kaczmarkiem)

• telefonicznie: 22 360 37 76 (od poniedziałku do piątku, w godz. 10:00–17:00).

UWAGA: w zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko, PESEL oraz numeru telefonu. Udział w zajęciach jest bezpłatny. Liczy się kolejność zgłoszeń.

ZAPRASZAMY!

 

Więcej:agenciCBA