Slow Road ogłasza konkurs Dzień Wolny

Do wygrania 5 niecodziennych slow wyjazdów dla 2 osób, w które zwycięzcy pojadą najnowszymi modelami Mazdy, spróbują regionalnej kuchni w zacisznych miejscach na uboczu drogi oraz doświadczą slow atrakcji.

Od Twojego urlopu minęło dopiero kilka tygodni, a już czujesz się przemęczony i przytłoczony ilością obowiązków? Widzisz, że bliska Ci osoba straciła energię do życia i chciałbyś ją czymś zaskoczyć? Spontaniczna wycieczka za miasto, niespieszna podróż po bezdrożach, piknik na świeżym powietrzu mogą być idealnym pomysłem na oderwanie się od wyczerpującej codzienności. Ambasadorzy trendu slow, działający w ramach projektu Slow Road, namawiają, by znaleźć czas na oderwanie się od przyziemnych obowiązków i zachęcają do udziału w konkursie Dzień Wolny.

Spontaniczna wycieczka za miasto to połączenie wszystkiego, co daje nam poczucie szczęścia. Niespieszne prowadzenie samochodu sprawia, że możemy poczuć się wolni i niezależni, a wybranie widokowej trasy zapewnia również relaks i możliwość podziwiania przyrody. Dodatkowo, wspólna jazda samochodem to – może nieco nieoczywisty, ale bardzo atrakcyjny – sposób na spędzanie czasu z bliskimi. Stwarza ona doskonałe warunki zarówno do rozmowy, jak i do wspólnego milczenia.

Inicjatywa Dzień Wolny organizowana jest w ramach projektu Slow Road, który ma zachęcić Polaków do wdrożenia filozofii slow w życie. W konkursie można wygrać niecodzienne slow wyjazdy dla 2 osób, w które zwycięzcy pojadą najnowszymi modelami Mazdy, spróbują regionalnej kuchni w zacisznych miejscach na uboczu drogi oraz doświadczą slow atrakcji.

Polacy są jednym z najbardziej przepracowanych narodów w Europie. Projekt Slow Road i konkurs Dzień Wolny powstały, by zachęcić do znalezienia czasu dla siebie, a co najważniejsze, do zachowania równowagi między życiem prywatnym i zawodowym. Slow driving to bardzo popularna forma relaksu w Europie Zachodniej, chcemy zarazić Polaków pasją do niespiesznego i spontanicznego podróżowania – mówi Mateusz Zmyślony, pomysłodawca Slow Road.

Co trzeba zrobić, by wziąć udział w konkursie? Wybrać kogoś bliskiego, kto pracuje za dużo i zasłużył na chwilę odpoczynku. Następnie wypełnić formularz dostępny pod linkiem www.slowroad.pl/dzienwolny, w którym należy uzasadnić, dlaczego to właśnie Wy powinniście wygrać Dzień Wolny i… poczekać na wyniki konkursu!

Konkurs Dzień Wolny rusza 23 sierpnia i trwa do 11 września. Zostanie w nim wyłonionych 5 dwuosobowych zespołów, które będą mogły wybrać się na niezapomniany wyjazd. Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.slowroad.pl/dzienwolny

 

Więcej:undefined